• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Dedikuar ty!

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Do doja ti dedikoja dicka vetes....por pertoj...
E meqe je mesuar te durosh...duro
Fundja di ta besh kaq mrekullisht mire kete
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Do doja ti dedikoja dicka vetes....por pertoj...
E meqe je mesuar te durosh...duro
Fundja di ta besh kaq mrekullisht mire kete
ja po i dedikoj vetes kete


Me paska kap nje dashni e modhe per veten sot....me dalte per hajer lol
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL

Ate c'ka buzet se pershperisin
Ate c'ka krenaria se pranon
Ate c'ka shpirti ndjen.......e vetja tutje e shtyn
Per gjithcka je........
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Ndonjeher te vjen ne mendje ti kujtosh njerezit e humbur,por me pas vendos thjesht te degjosh 1 muzik.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
VICTOR HUGO

Faccio tutto ciٍ che posso.

Faccio tutto ciٍ che posso
perché il mio amore
non ti disturbi,
ti guardo di nascosto,
ti sorrido quando non mi vedi.
Poso il mio sguardo
e la mia anima ovunque
vorrei posare i miei baci:
sui tuoi capelli,
sulla tua fronte,
sui tuoi occhi,
sulle tue labbra,
ovunque le carezze
abbiano libero accesso.
 
F

Frank

Do te te them te dua, por me pare me lejo te bej nje xhiro deri ne Kine!
🤪🤪🤪🤪
 
Top