• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dasma Kthehet Në Sherr Masiv Për Një Kofshë Pule

PiNkY

Anëtar i Nderuar


Ceremonia e dasmës së një çifti të ri është kthyer në një sherr masiv në Norfolk të Anglisë. Shkak për sherrin e pazakontë është bërë një kofshë pule.
Vëllai i dhëndrit ka shkuar në tavolinën ku ndodheshin ushqimet. Pasi ka marrë një copë pule te pjekur ai është shtyrë nga një prej dasmorëve. Kjo gjë ka bërë që mes të ftuarve të nis një sherr i madh.

Në sherrin me grushte janë përfshirë dhe gratë. Motra e nuses ka përfunduar në spital, po ashtu dhe i ati i dhëndrit.
Ben Smethurst dhe Klarisa, çifti që kishte dasmën, thanë se kanë mbetur të shokuar nga ajo që ndodhi. اifti u detyrua ta kalonte natën e parë të martesës në spital, duke u kujdesur për të afërmit e lënduar./bota-shqip/
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Dasma Kthehet Në Sherr Masiv Për Një Kofshë Pule

Shtyrja e pare padashje, pastaj shtyj nj shtyj tj jane nxehur robt.
E te kishe qene ndonje kofshe derri aty:p
 

DeliriumMind

To the moon and back 🌙
Titulli: Dasma Kthehet Në Sherr Masiv Për Një Kofshë Pule

Ah tma bojne dicka te tille ne dasmen time... kam me heq takat dhe kam per ti gjujt te gjithve.
Pastaj kushedi cfare me thot truri dhe ashtu sic jam iki e haj sushi dhe karkaleca... as qe sdo me binte ne mendje te ikja ne spital me to. :cekic:
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dasma Kthehet Në Sherr Masiv Për Një Kofshë Pule

Ah tma bojne dicka te tille ne dasmen time... kam me heq takat dhe kam per ti gjujt te gjithve.
:
Po ty te bjen mi pas 2 taka , e me keto 2 taka ta merr mendja se te gjithe do ti rrokesh :hihi:
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Dasma Kthehet Në Sherr Masiv Për Një Kofshë Pule

Po ty te bjen mi pas 2 taka , e me keto 2 taka ta merr mendja se te gjithe do ti rrokesh :hihi:
DM don te thote-
Ti mbase edhe te gjuan me keto kepucet me taka, e me keto dy kepuce ta merr mendja se te gjithe do i kapesh :)
 

DeliriumMind

To the moon and back 🌙
Titulli: Dasma Kthehet Në Sherr Masiv Për Një Kofshë Pule

Po ty te bjen mi pas 2 taka , e me keto 2 taka ta merr mendja se te gjithe do ti rrokesh :hihi:
Ke pa noiher ti nuse me fustan te bardh me nerva?

Du me pa se kush do kishte guxim tme prishte festen lol
 
Top