• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dasma kosovare me tifozë të Arsenalit bën bujë në mediat botërore

legjenda

Tetova
Një dasmë kosovare, nga e cila dolën fotografi ku shihej dhëndri dhe nusja të rrethuar me tifozë të Arsenalit, ka bërë bujë edhe në mediat botërore.

Kaltrim Agushaj u martua me Edisonën të shtunën në një ceremoni që bëri bujë për “dashurinë” e dytë të Kaltrimit – Arsenalin.

Miqtë më të afërt të dhëndrit dhe familjarët e tij kishin veshur fanella të Arsenalit dhe pozuan para se të nisnin të këndonin këngë për klubin e tyre të zemrës.

“Ishte ide spontante nga miqtë e mi që në dasmë të kisha edhe pjesë nga Arsenali”, ka thënë Kaltrimi për “Goal”. “Ishte surprizë edhe për ta, por jam i lumtur që në fund të gjithë ishin të kënaqur. Jam fans i Arsenalit qe 17 vjet, që nga viti 2000. Pa Arsenalin jeta ime nuk ka kuptim”.

“Reagimi ishte pak i çuditshëm sepse gruaja ime nuk e priste. Ajo u befasua sepse ishte ditë e veçantë për ne! Ishte dasma jonë dhe ishte surprizë nga miqtë e mi fansa të Arsenalit, të cilët i ftuam në dasmë. Ajo pranoi dhe ishte e lumtur në fund. Ne nuk mund të refuzojmë të bartim fanellën e Arsenalit, edhe në dasmë! Fatmirësisht edhe ajo është fanse e Arsenalit”, ka shtuar më tej ai.
http://www.koha.net
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Sa bukur duken...... Shum suksese çiftit te ri....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
A thu Kush do me fitu ndeshjen sonte?
 
Top