• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Dashuria ne 2020

Hilarious

Bebw☀️
Staf në FV.AL
Te shkruaj per dicka
Po shkruaj per nji realitet
Ne ditet e sotshme dashnia
Shume po vret

Te gjithe thone te dua
Pa asnji motivim
Do te kaloj jeten me ty
Se ti je shpirti im

Mjafton 1 moment debulese
E ne cift pak trishtim
Harrohen menjihere fjalet
Te dua o shpirti im

Sot ma mbyti interesi
Na shkaterroi shoke e interneti
Harrohet karakteri.bukuria
E te tjera cilesi...

Te gjithe femrat duan sasi....
E asnjera nuk deshiron cilesi
Te gjithe meshkujt duan silikon
Sepse sasia e tepert mendjen ja u con

Cfare te shkruaj me
Me dy vargje ju e kuptoni
Ska me sot dashuri
Mbetet vec qejfi e pasioni
Ok deri diku jam dakord me kete qe ke shkruar .Kur e shkruajte kete poezi e gjete ndonje cik veten tek keto rreshta?
Dashuria Vinjol nuk kerkohet por krijohet.Nqs ti nuk ke shume pretendime dhe paragjykime te jesh i sigurt qe ke shume po shume vajza te mira qe dine te marin dhe te falin dashurine.😊
 
Last edited:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dashnia eshte ni sen qe shkon e vjen, maje nmen
E ti mos i shko mbrapa se eshte si hija smun e nxen
 
  • Like
Reactions: NGU
Top