• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Dashuria ne 2020

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
po pse e keni bere kaq tragjike aman.
Ne poezi flitet per ca goca qe shkojne pas lekut dhe ca cuna qe duan goca me silikon dhe manikini. Normalisht ne shoqerine tone ka dhe kshu kategorie. Keta nuk dashurohen normalisht.
Njekohesisht sic ka dhe njerez qe dashurojne tamam, dhe vleresojne njeriun, jo pasurine apo pamjen. Kjo kategoria e dyte nuk eshte perfshi ne poezi.
Kaq.
P.s. kush nuk e ka gjet dashurine e vet akoma:Zoti ua hapte fatin e rriskun yarebi. 🤗🤗
Love& Peace!
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Perfundimisht @Moonlight mos vendos asnji nga poezite e mia ne liber dhe ae di perse ??
Sepse rastisa ne nji DIsslike te forte nga analistat e letersise tone qe i kemi te shumte mjafton te numerosh disslike qe ka mare

Ose Ose me mire fare mos vendos asnji poezi nga te miat ne liber
Ja pafshi hajrin dhe suksesit Atij libriPerzemersisht @Vinjol
 

Vvetoni

Larguar
po pse e keni bere kaq tragjike aman.
Ne poezi flitet per ca goca qe shkojne pas lekut dhe ca cuna qe duan goca me silikon dhe manikini. Normalisht ne shoqerine tone ka dhe kshu kategorie. Keta nuk dashurohen normalisht.
Njekohesisht sic ka dhe njerez qe dashurojne tamam, dhe vleresojne njeriun, jo pasurine apo pamjen. Kjo kategoria e dyte nuk eshte perfshi ne poezi.
Kaq.
P.s. kush nuk e ka gjet dashurine e vet akoma:Zoti ua hapte fatin e rriskun yarebi. 🤗🤗
Love& Peace!
E çka thashe une?
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
the truth will set you free

qe do te thote mos bej naze ka dhelpra plot bota jane si shpirt femrat
Marla e di si i thone nji fjale :D ndoshta pak e vjeter por eshte e drejte
nuk Mbaroi Stambolli per shamia :D

Pamvaresisht se te gjitha ketu e mendojne se une kam mbete keq per nuse
hahaah
 

Marla

Urbi et Orbi
Perfundimisht @Moonlight mos vendos asnji nga poezite e mia ne liber dhe ae di perse ??
Sepse rastisa ne nji DIsslike te forte nga analistat e letersise tone qe i kemi te shumte mjafton te numerosh disslike qe ka mare

Ose Ose me mire fare mos vendos asnji poezi nga te miat ne liber
Ja pafshi hajrin dhe suksesit Atij libriPerzemersisht @Vinjol
He tani merre pak me sportivitet po benim shaka.

Na fal nese te ofenduam.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
po me vjen keq per ty qe ke nji mendim kaq tendecioz per nji realitet te diteve te sotshme
aq me teper qe je nji predikues i Islamit
Ca ka lidhje predikimi i Islamit me poezine e shkruar nga ku ta di une?
Dhe, cka per ty konsiderohet realitet i hidhur per dike tjeter mund te tingelloje si budallallek psh. Mesohu me mendime ndryshe
 

Vvetoni

Larguar
Perfundimisht @Moonlight mos vendos asnji nga poezite e mia ne liber dhe ae di perse ??
Sepse rastisa ne nji DIsslike te forte nga analistat e letersise tone qe i kemi te shumte mjafton te numerosh disslike qe ka mare

Ose Ose me mire fare mos vendos asnji poezi nga te miat ne liber
Ja pafshi hajrin dhe suksesit Atij libriPerzemersisht @Vinjol
Pse o Joli?
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Po pertoj tju lexoj te gjithve
Si eshte dashuria e 2020? Cfare dallimi ka nga ajo e 2019?
Me intereson sepse kam
Vendos te dashuroj kete vit
 
Top