• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dashuria e vërtetë nuk lypet!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
:)) Ndihem me shume fat,qe gjate jetes sime gjithmone e kam besuar dashurine,dhe gjithnje me ka gjetur .
Jo, te kerkosh dashuri,s`ka kuptim.
Sepse tjetri/a po se ndjeu s`ta jep dot,sado qe ne e kerkojme.
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
"tu sei il mio angelo dell'amore" - vetem dashurise te cunit tim i besoj sepse vetem ai ma njeh vertet zemren dhe e din se cfare lufte kam ber dhe do te bej deri sa tme vi ora per ta pare te lumtur ❤
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Te presesh te te vij dicka vete , eshte te presesh qe luga te ngrihet nga pjata e te te vij vete ne goje pa zgjatur ti doren.
Te lypesh dicka qe ste perket nuk vlen sepse dashuria nuk eshte meshire.
Me mire vuaje ne heshtje si ato dashurite platonike , sesa te kesh dike per gjynof
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Po marr veten shembull
Kur une dua dike ,nuk hezitoj fare t'ja shpreh atij personi (pa e ditur nese ndien ai te njejten gje apo jo),madje kam qn ajo qe edhe kam hedhur vet hapin e para dhe me ka rezultuar qe kishim te dy te njejten ndienje.Une them gjithmone : nuk ka krenari ne dashuri,ndiq zemren .Pra dashuria e vertet nuk lypet ne kuptimin qe ta imponosh dike te te doj, vetem ne kete aspekt nuk lypet,por nese quajm lypje shprehjen e saj,apo te hedhesh vet hapin e pare kur personi tjeter nuk e ben, eshte guxim sepse nuk ka frike ne dashuri...thjesht e ndien dhe vepron ,ashtu sic do zemra.
 
 • Më pëlqen
Reactions: WxP
Private conversations
Help Users
  Top