Dashuri forumore :zemer:

Endrra

VIP
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Rendesi ka te duhen njerezit, kjo ka rendesi.

Ej tani me zhgenjeve ... اeshte kjo pergjigje e parashikueshme dhe standart nga ty e ?
Une prita nje urim te tipit: vdis deri tek log in tjeter Endrra apo dicka e tille lol
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Ej tani me zhgenjeve ... اeshte kjo pergjigje e parashikueshme dhe standart nga ty e ?
Une prita nje urim te tipit: vdis deri tek log in tjeter Endrra apo dicka e tille lol

tumblr_m635tzV0X81rsqlgeo1_500.gif
 

Attachments

  • tumblr_m635tzV0X81rsqlgeo1_500.gif
    tumblr_m635tzV0X81rsqlgeo1_500.gif
    976.8 KB · Shikime: 0
  • tumblr_m635tzV0X81rsqlgeo1_500.gif
    tumblr_m635tzV0X81rsqlgeo1_500.gif
    976.8 KB · Shikime: 0

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Më vërë si një vulë mbi zemrën tende,
Si një vulë mbi krahun tënd;
Sepse dashuria është e fort si vdekja

Ujrat e mëdha nuk do të mundë ta shuajnë
dashurinë…..
as lumenjte ta permbysin …..

(kshu temes)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Ti je shume i mire, dukesh i urte por je per tu girire :D :lovju:
 
Top