Dashuri forumore :zemer:

Monique

With or Without u
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

dashni po japim e po marim...por sipas menyres sone kuptohet...se dashnia eshte perceptim individual mi
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

e mire hajde organizoji i cike kto tek kjo tema...dhe me boj i tufe me dashni se me detyrohesh qe me le vetem...se prej teje jom tu vujt sot lol

Ja te jap pak arome Nevertiti, pak freski nga Kila, pak shperthim gonxhe nga Nick, pak bukuri nga Marla, pak gjemb nga Lolly u kenaqe?


PS-Kerkova gjithe lendinen per pak burreri por nuk gjeta gje per ty :p
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

10868187_682565911848345_8081141559738171980_n.jpg


Meqe jemi tek dashuria ... :D
 

DeviL

Is Not Here…
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

10868187_682565911848345_8081141559738171980_n.jpg


Meqe jemi tek dashuria ... :D

Hahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaha
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

10868187_682565911848345_8081141559738171980_n.jpg


Meqe jemi tek dashuria ... :D

Kur eshte regjistruar Tarzani ne forumin tone :p

Nese ka ardhe ai, them se me mire eshte te jap doreheqje, ngase cope femre s'do ngelet :lol:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

A ke besim te une ti?
Ma ler mua se e mbys une per ty dhe per gjithe te tjeret.
E mbys une me..................................:-*
:p

Vec llafeeeee ke lol

Sa per sakrificen e di qe ti je me i denji ketu :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Epo si puna e s. Thomai
Sbeson tek llafet e te tjereve pa prova.
Dhe jo spo dalim nga tema po testojme dashurine lol
 

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Dike qe sjeton me per momentin..

Ma bo hallall po smund te rrisha pa te citu kete qe te kam bo me bold, ca kuptimi kishte...
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Une doja me pyet kush ka ndru jete nga forumi, por thashe leje spo hap plage..
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Mos harroni me vu nji kuti boshe per lekt e kafes :p
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

dominojne femrat ne forum :p......po pergjithesisht jane te neveritshem
 
Redaktimi i fundit:

Gerti2

Donatorë
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Le ta hapim zemren dhe te shprehim dashurine , te themi fjale te embla te mbushura me dashuri per njeri-tjetrin...
Ti leme hidherimet zenkat ktu le te mbizoteroje paqe dhe dashuri ...
Mund te shkruani ne vargje ose fjali te thjeshta mjafton te jene fjale zemre per antaret e forumit, ose pse jo mund te shkruani dhe per personat qe njihni ne jeten reale nese deshironi ...:botadashuri:
Ps... nese ekziton ndonje teme e tille bashkojeni ose fshijeni se un sgjeta gje ...
728845_1320435870876_470_376.jpg

Lolly ....je si embelsire per tu ngrene dua te filloj nga faqet ..:puc::hugfort::ktu:

Pershendetje Kila.
Shpresoj qe deri ne login tjeter te biesh ne ndonje pusete.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Kilushe do te kafshoja dhe do tboja vula vula nga dashuria, dihet ♡♡♡
 

Kila

VIP
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Bella o Mami thekthiii tkam cum xhann ....
Neve jee e mrekullueshmeee Te adhuroj ...
 

Kila

VIP
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Pershendetje Kila.
Shpresoj qe deri ne login tjeter te biesh ne ndonje pusete.
Ktu ku jam un ska puseta lol


Loveee .. duke shpresuar se je mire ... po te postoj dashuri nga ana ime ...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Une e du Marlen por ajo s'me do hiq, ama bash hiq ::cool::

Megjithate, Marla je si qershi, kshu qe per inoti Kiss e ki :lulet:
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

:botadashuri::botadashuri::botadashuri:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Bella o Mami thekthiii tkam cum xhann ....
Neve jee e mrekullueshmeee Te adhuroj ...


Kila ti si nje rreze dielli ne ditet me shi ne forum dhe nje yll i vogel qe ndricon pafajsi ne erresiren e ketij virtuali :D

ah dy fjale te pa kursyera per neven dhe endrren .... dy femra qe i imagjinoj vetem me buzeqeshje :)

saper djemte e forumit.... eh te presim te vije dita veres se mos embelsohen me shume :cader:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Dashuri (Kotesi) Forumore....po ku ka ketu dashuri mo?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Sa mire....
 

Monique

With or Without u
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

po menojsha per kete dashurine forumore artistiko-shkencore

dhe sdi pse ne ato momente me doli para kjo gjoja lol

11042967_10204785377926905_4855183045222369330_n.jpg


vallaj jam dakordissimo fuqizissimo
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Dua te le ca perqafime te ngrohta per, Yellow ,Lega,Pinky,Nick,,jo per gje por jan si lule qershie ne kete forum..:)

Cherry+Blossom+(2).jpg
 

Attachments

  • Cherry+Blossom+(2).jpg
    Cherry+Blossom+(2).jpg
    73.5 KB · Shikime: 0
  • Cherry+Blossom+(2).jpg
    Cherry+Blossom+(2).jpg
    73.5 KB · Shikime: 0

Kila

VIP
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Ma bo hallall po smund te rrisha pa te citu kete qe te kam bo me bold, ca kuptimi kishte...

E ka then sepse un kam then te rema qe mund te flasin dhe per njerez qe njohin ne jeten reale
 

Kila

VIP
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Nje nga vajzat me te embla dhe te zjuara te forumit tone esht Elushe... Shume dashuri per tyy zemer presim postime nga ty .. Mungon shumm
 
Top