• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja?

albgrl

GIRLICIOUS
Titulli: Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja?

Kush e sjell boten verdalle?? Kjo eshte pyetja.
 

silvana

Anëtar i ri
Mosha
35
Titulli: Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja?

ne vend te pergjigjes pyes,ku ndodhet dashuria?!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Vendndodhja
вσяα вσяα
Pe: Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja?

Ne fakt eshte shume me shume se nje pyetje dhe eshte shume me shume se nje pergjigje...si te besh nje pyetje me nje fjale dhe te japesh pergjigje me nje fjale...ska kuptim per mua.
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja?

Te gjithe kane nje zemer po a e perdorin ate???
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja?

Dy individe Une dhe Ti,nga cfare te kthyer ne Ne??
 
Top