• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja?

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Love is the answer, who knows the que

Cfare eshte nje gje e rrumbullaket qe kur e prek te gezon zemren,

Kur e sheh te pickon shikimin, kur e shan te hidhet ne fyt, kur e kap ste leshon

me??? ( tamam si ne klasen e pare fillore)

stion.....?????
 

orakulli

Anëtar i Respektuar
Pytja asht gjithmone shume e veshtire se pergjigjja.Prandaj kemi pys is o gol(j) qe ta gjeje,por une deri tash se kam gjet dot.
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Mosha
37
Vendndodhja
Loading...
Pyetja eshte ?

Kush na mungon ?
Ke kerkojme ?
Ke gjykojme ?
Cfare vrasim ?
Cfare enderrojme ?
Per cfare jetojme ?
Kush na mban lidhur ?
etj etj
 

bora dr

100%shqiptare
Mosha
31
Vendndodhja
durres
qyqa cfare tha goca ue ue ue ske turp ti mi per ket here po ta falim po mos e perserit me se jam shum i ndjeshem hahah car themi lali se gjojna kalamojsh the

per temen cfare bejme ne ne krevat ??
:ciaoo:he mo he edhe ti mos fol kshu se kam respekt per ju prandaj kerkoj ndjes:p

sa per temen po shtoj dicka tjeter...-CFAR ESHTE KUR 100 PERSONA TE FLASIN KEQ PER PARTNERIN EDHE TI BESON ATE NJE QE TE FLET MIRE:)?
 
Top