• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Danimarkë - Shqipëri.

Aver

VIP
Flamuri më i bukur në botë që do të valëvitetet në Danimarikë (Foto)
Një flamur gjigant me shqiponjën dy krenare do të valëvitët në ndeshjen Danimarkë-Shqipëri. Tifozët Kuqezi kanë bërë përgatitjet e fundit para ndeshjessë rëndësishme që do të zhvillohet kundër Danimarkës në Kopenhagë.
Ata për këtë ndeshje kanë bërë gati një flamur gjigant, i cili do të shpaloset në fillim të ndeshjes, atëherë kur do të fillojë të këndohet himni kombëtar.
Në këtë ndeshje pritet të ketë shumë tifozë shqiptarë, të cilët tashmë kanë rezervuar biletat dhe premtojnë spektakël në Danimarkë. 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

Forca djema !
Ku gjej nje bilet se dua ta shoh
ndeshjen ne stadjum ?
 

Aver

VIP
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

Mbahet takimi final mes Tifozëve KuqeZi, federatës daneze dhe policisë, s’ka marrëveshjeNuk ka marrëveshje mes Tifozëve KuqeZi dhe Federatës së Futbollit të Danimarkës. Në mbledhjen e fundit që është mbajtur mes këtyre dy palëve dhe policisë, federata daneze ka këmbëngulur se tifozëve shqiptarë në ndeshjen Danimarkë – Shqipëri, e cila luhet më 4 shtator në Kopenhagë, do t’iu ndalohet hyrja në të gjitha pjesët tjera të stadiumit, pos tribunave që me rregullore i takojnë skuadrës mysafire.
Lajmin për Indeksonline, e ka konfirmuar Salih Shala, përfaqësues i Tifozëve KuqeZi për Skandinavi.
”Ju njoftojmë që pas bisedimeve dhe takimeve me DBU'në dhe policinë daneze, jemi të obliguar t'ju njoftojmë që juve që keni siguruar bileta jashtë sektorit D1/D2 - sipas vendimit të DBU'së - në hyrje të stadiumit do t’iu ndalohet hyrja atyre që identifikohen si tifoz shqiptar përmes flamujve, teshave ose mënyrave tjera”, tha Shala për Indeksonline.
Federata daneze për tifozët shqiptarë, ka ndarë 2150 bileta./Indeksonline/
 

Aver

VIP
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

De Biasi publikon listën për Danimarkën e PortugalinëSelektori i Shqipërisë, Gianni de Biasi ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjet e ardhshme kualifikuese për Euro 2016 kundër Danimarkës dhe Portugalisë.
Shqipëria është gati për dy ndeshjet e ardhshme kualifikuese për Euro 2016 kundër Danimarkës dhe Portugalisë.

 

Aver

VIP
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

najs

Më lehtë për Shqipërinë, danezëve iu mungon ylli i skuadrësDanimarka ka shumë probleme me dëmtimet në prag të ndeshjes ndaj Shqipërisë.
Kombëtarja skandinave ka katër mungesa, dhe më e madhja konsiderohet ajo e Christian Eriksen, mesfushorit të Tottenhamit.
Eriksen shkak dëmtimi në gju ka mbetur jashtë listës së të grumbulluarve për ndeshjen me Shqipërinë./Indeksonline/
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

Nje barazim na rrit gjasat per kualifikime shume ngase Shqiperia ka nje ndeshje me pak te zhvilluar :kapele:Forca :kapele:
 

Aver

VIP
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

Kuqezinjtë refuzojnë 200 mijë eurot e FSHF: S'luajmë për para!U përfol se FSHF kishte vendosur që në rast se kuqezinjtë e Kombëtares e fitojnë ndeshjen me Danimarkën, do të marrin 200 mijë euro në total, nga 10 mijë euro secili.
Por, se kjo nuk është zyrtare, pasi diçka e tillë vuloset përfundimisht nga ana e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit.
Telesport.al ka pyetur disa futbollistë të Kombëtares të mbledhur në Trevizo për stërvitje.
Kështu Hysaj, Sadiku, Balaj dhe të tjerë kanë thënë se nuk luajnë për para.
Ata kanë thënë se nuk besojnë se ka ndonjë futbollist shqiptar që luan tek Kombëtarja për para, por se luajnë me zemër.
 

London

carpe diem
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

Nje barazim na rrit gjasat per kualifikime shume ngase Shqiperia ka nje ndeshje me pak te zhvilluar :kapele:Forca :kapele:

Me ty jam nje barazim vlen shum :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

Per mbare ishalla.... mire jane :shqip1:
 

Aver

VIP
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

Edhe pse barazim une e konsideroj rezultat pozitiv. Mund ta quajme pike te arte duke e pas parasysh qe ishte kundershtar shume i veshtire dhe loja ishte jashte. Kjo pike na afron akoma me shume ne rrugen drejt Frances.

Vazhdojme... me kembe ne toke.
 
Redaktimi i fundit:

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

Ai portieri yne i kishte hallall leket kurse ai portieri danez e mori qyl rrogen sonte :D
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

Sa emocione pupup urime djemave
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

Ca bravo na bene zemer na bene Lol
 

Aver

VIP
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

Ai portieri yne i kishte hallall leket kurse ai portieri danez e mori qyl rrogen sonte :D

E shpetoi edhe ai nje gol ne fund.. sa per ta arsyetu rrogen.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

Shpresat tona rriten dhe me shum per ta par kombaren ton ne Franc2016 ..Mbas ktij barazimi :):)
 

Aver

VIP
Titulli: Danimarkë - Shqipëri.

Gezimi ishte i dyfisht qe mbeti si i dh... trajneri i Danimarkes. Gjithe kohen ka dhene deklarata te tilla qe ta merr mendja se eshte spermatozoid serb. Me shume u morr ai me dronin dhe vendimin e gjykates se vet shkijet.
 
Top