• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Çupëlinkat e “Bllokut”, parazite që ndajnë burrat nga gratë”, plas debati mes Silvës dhe Jerina Lalaj

Tomka

Anëtar i ri
Vendndodhja
Tirana ,Albania
se di ke quan bllok ti o Tome
Une jam nga fshati atij vendi i kaloj tranzit:p
Por qe po te kerkosh bllokun e gjen gjithandej!
Nuk e kemi te klasifikuar ne red district bllokun dhe nuk mund ta krahasosh me Amsterdamin:p
Sepse atje ku ke qene ti e quajne pune dhe paguajne taxa lol
Si do e lejme tani lol?
Se nqf se nuk e ke kuptuar une po mundohem tu mbroj si gjini 😛, por ti prap vazhdon me tenden lol

Si eshte ajo shprehja, it takes two to tango lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Si do e lejme tani lol?
Se nqf se nuk e ke kuptuar une po mundohem tu mbroj si gjini 😛, por ti prap vazhdon me tenden lol

Si eshte ajo shprehja, it takes two to tango lol
Hahahhaha
Une nuk Po mbroj asnjeren pale like u said it takes 2 to tango :p
E leme si te duash :p
 

Tip

Antarë i Respektuar
nomi zi nga memedheu... te blloki te shkelyn femrat! te hajn, te kullufisin, ste lejn me ra pertok! ne fund te ndajn dhe me shoqet... abuzojn rond :p
i boj thirrje te gjith vllezerve te mi fatlum ta evitojn zonen e bllokit me cdo kusht!!! Nqs keni na i emergjenc nga ajo zon, sigurohuni te vishni burka dhe tjeni ose nkom ose me biciklet, se perndrryshe aha, ska shpetim, ju shkelyyyyyn... statistikat nuk jon ne favorin ton - o rraporti 7 nymfomane dhe 3 meshkuj te pafajshem qe behen pre e ktyre predatoreve sezuale te frykshme :p
 
Top