• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Copeza Dashurie...!

ana88

vlonjate tipike
Vendndodhja
VLOR
Titulli: Copeza Dashurie...!

Trishtimi miku i pandare i jetes time,eshte e cuditshme te mendosh se si nje bote plot me njerez mund te duket bosh
kur te mungon nje person i vetem..................shpeshehere ajo qe ka nevoje nje njeri eshte nje dore per te shtrenguar
dhe nje zemer per ta kuptuar..........................te presesh eshte e dhimbshme,edhe te harrosh eshte e dhimbshme,
por te mos dish se cfare vendimi do te maresh,kjo eshte nje nga vuajtjet me te medha
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Copeza Dashurie...!

Mendova se humba se te desha shume
por ti ke humbur me shum se une
tani s'e kupton se duket si loje
por duro dhe pak sa loja te mbaroje
Un kam fituar gjithmone asnjeher sjam dorezuar
ndoshta me shpirt tani jam dashuruar....
Un desha fundin me ty ne perjetesi
prandaj u dorezova qe te kishte barazi
e humbur jam un ,i humbur je ti....
se dashuria e vertet nuk ka barazi .... <<<.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Copeza Dashurie...!

Mos me le zemer
mos me le zemer
pa ty smund te jetoj
esht e vertet zemer
dot ste harroj
mos me le shpirt me lot ne sy
kur do ta kuptojsh
se edhe e vdekur do te te dua vetem ty
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Copeza Dashurie...!

Mergim
te njoha ne rruget e jetes gabimisht
nisa te te doja ,marrezisht
per ty harrova veten
vetem ty doja te te kisha pran syve te mi
ste kerkova shum
thjesht pakez dashuri
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
I Paskam shkruar ca copeza ketej kohe me pare,i kisha harruar ne kujtesen e brisht timen.
Tek shkarazi lexova ca rrjeshta neper to,u riktheva ne kohen qe iken ashtu duke rreshkitur neper nudesine e trupit dhe te mendjes.
Dashuri ,e embala e jetes sone,c"te te te kushtoj ne kete mengjes te fesket Dhjetori?
Te te them qe me ke veshur e zhveshur sic koha ben dashuri me stinet neper vite.
Te te them qe ,me beso qe te dua sic te kam dashur dje,do te dua dhe neser,sot po pi kafen e rradhes me ty.
E per kete flm shume dashuri!! :)
Me beso jam pjell e jotja e do jem deri ne frymen e fundit timen.
 
Top