• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Çmenduria e FaceApp/ Ja si duken politikanët tanë të rinj, vetëm Grida nuk ndryshon

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Çmenduria e FaceApp/ Ja si duken politikanët tanë të rinj, vetëm Grida nuk ndryshonKëto ditë në rrjetet sociale, nuk shohim gjë tjetër veçse fytyra të plakura, pasi aplikacioni “FaceApp” është duke bërë kërdinë.

Por, ky aplikacion jo vetëm i plak, por dhe i rinon njerëzit.
Ndaj dhe ne këtë radhë po iu sjellim se si do të ishin politikanët tanë të rinj, të cilëve rininë ua “hëngri” politika.

g.shqip
 
Top