• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çmenduri në kuti, kryebashkiakja e PS merr 2 mijë vota më shumë se ç’votuan

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Çmenduri në kuti, kryebashkiakja e PS merr 2 mijë vota më shumë se ç’votuan
Një kandidate e PS-së është shpallur fituese me gati 2 mijë vota më shumë, se sa është deklaruar pjesëmarrja e votuesve në zgjedhje.

Ky skandal ka ndodhur në Urën Vajgurore, ku sipas të dhënave të deklaruara nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, kandidatja e vetme në garë, Juliana Memaj ka fituar me 7666 vota.
Mirëpo ditën e djeshme, tre orë pasi kishte përfunduar procesi i votimit, po KQZ deklaroi se pjesëmarrja e votuesve në Urën Vajgurore ishte 5900.

Kështu pas mbrëmjes, në kutitë e votimit qenkan shtuar 1766 fletë votimi dhe të gjitha të vlefshme! Se kush i shtoi ato, mbetet për t’u parë.

g.shqip
 
Top