• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cili shtet do te kete me shum medalje

Vvetoni

Larguar
Cili shtet mendoni se do te kete me shume medalje ne LO 2008 SHBA KINA RUSIA APO GJERMANIA mendimi im personal eshte se SHBA
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
1.USA
2.China
3.Russia
4.Australia
5.Japan
6.Germany
7.France
8.Italy
9.South Korea
10.Great Britain
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
une me bledin patem te drejt:p


1. Kina (51 tё arta, 21 tё argjendta, 28 tё bronzta)

2. SHBA (36, 38, 36)

3. Rusia (23, 28, 21)

4. Britania e Madhe (19, 13, 15)

5. Gjermania (16, 10, 15).
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
ishte e qart qe do e merte Kina... se sben kot ter ate spektakol ata
 

Gjermoni

Antar Internacional
Po Po po ene America mir doli jo keq sidomos sot qe fitoi dhe Kombetarja Basketbollit.
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
10 kile???????????? nuk ma merr mendja se ka njerez me kete peshe!!! se aq (10 kg) nuk i bejne as kockat.
 

Gjermoni

Antar Internacional
ahahahahha i moren qe mos i gzofshin e mos ja pafshin hajrin ishalla o zot sa i urrej
Po mir ato po ne qe dolem si mos ma keq ne olimpiad pa se ato e kan dyst
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
po cke qe i urren kaq kinot?


gjarpersha ishte nje lloj te shprehuri...skan 10 kg:)
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
nuk mendoj se duhet me i pas inat apo te shkojme deri ne ate pike saqe ti urrejme kjo eshte merita e tyre mendoj e qe duhet vlersuar deri diku pero.
 

Gjermoni

Antar Internacional
Se di goca qe mu me pelqen te ironizoj ose te flas me terma qesharak po aq dhe diskriminues . Gjithesesi me erdhi icik keq qe sdoli e para U.S.A :(
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
eh lere se ka akoma edicione te dali Usa
bene dhe Kinezet qej ne shtepine e tyre:)
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Ne deshira kemi shume por meritat i meritojne ata qe trregohen me te zotet ne kete profesjon po thme. une do kisha deshire qe te fitonte shqiperia. :p
 

loniks

loniks
Titulli: Cili shtet do te kete me shum medalje

Adin kush kome fitu KINAhttp://images.google.com/images?hl=en&source=hp&q=flamuri%20i%20kinies&rlz=1R2ADSA_enRS350&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
 
Private conversations
Help Users
    Top