• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cilët qytetarë janë më ‘dembelët’ në vendin tonëTë rinjtë në kafe

Qytetarët e Lezhës në vendin tonë janë quajtur më ‘dembelët’, ku 60% e moshës së punës nuk aktivizohet.


Në emisionin “Shqipëria Live “ në Top Channel, menaxherja në Lezhë, Romina Bushishta në një lidhje me skype është shprehur se që në momentin e parë punëkërkuesi të pyet se sa është paga, pa rënë akoma dakord për kushtet e tjera.
Që në momentin e parë të pyet se sa është paga, akoma pa i bërë prezantimin e punës, ka raste që nuk bie dakord me pagën se duan shumë të lartë. Tek të rinjtë është goxha e theksuar. Mendoj se nuk janë dembelë po i shtyn kënaqësia për më mirë apo për të ikur jashtë vendit”, tha ajo
Lesha, Durrësi, Dibra dhe Tirana janë qytetet me më shumë ‘dembelë’ në Shqipëri.Top Channel
 

Endrra

VIP
Jam shume dakort .. edhe une nuk Firmos kontrate po sme paguan aq sa dua .. pse kot e lodhim trurin tone eee 🤪

Ps: kemi mesuar nga tironsit dhe shqiperi e mesme .. po pergatitemi per bashkimin kombtare.
Ne pak vite i bije te jemi ne kryeqyteti 😌
 

Hope

◕‿◕


Të rinjtë në kafe

Qytetarët e Lezhës në vendin tonë janë quajtur më ‘dembelët’, ku 60% e moshës së punës nuk aktivizohet.


Në emisionin “Shqipëria Live “ në Top Channel, menaxherja në Lezhë, Romina Bushishta në një lidhje me skype është shprehur se që në momentin e parë punëkërkuesi të pyet se sa është paga, pa rënë akoma dakord për kushtet e tjera.
Që në momentin e parë të pyet se sa është paga, akoma pa i bërë prezantimin e punës, ka raste që nuk bie dakord me pagën se duan shumë të lartë. Tek të rinjtë është goxha e theksuar. Mendoj se nuk janë dembelë po i shtyn kënaqësia për më mirë apo për të ikur jashtë vendit”, tha ajo
Lesha, Durrësi, Dibra dhe Tirana janë qytetet me më shumë ‘dembelë’ në Shqipëri.Top Channel
Kjo 'Lesha" ku i bie? :p
 
Private conversations
Help Users
    Top