• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Te dyja duhen,dhe trupi dhe mendja.
Por edhe ne varsi kerkese -oferte.
Se nje qe eshte hamshor vetem dhe funksionon vetem, ne forme hormonale kur gjendet perballe nje femre,ska qe do trurin e servirur,ai don norme seksi.
E njejte vlene dhe per femrat qe kerkojne vetem eksperienca seksuale ,e te tilla ne kohet e sotme qarkullojne plot.
 

Marla

Vi Veri Veniversum Vivus Vici.
une do thoja cila pjese na shuan se per te ndez jena te ndez qe prej lindjes
 
  • Haha
Reactions: NGU
Top