• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Ylli-1

EtnoshqiptarNuk janë vidhet as gjoksi e gjitha që i duan meshkujt t’i ketë femra. Barku, duart dhe ndonjë “zonë” për të cilat as që keni pasur idenë gjithashtu ndezin imagjinatën e mashkullit.

Barku
Duke krahasuar të dhënat rreth pjesëve të trupit që tërheqin më së shumti vëmendjen e meshkujve, ekspertët janë pajtuar për një gjë – e para që i tërheq ata, është padyshim stomaku. Rreth 33 për qind e meshkujve kanë potencuar stomakun si pjesën më të preferuar..

Vithet
Si pjesa e dytë më e preferuar, janë vithet me formë të rrumbullakët, ku për këtë pjesë të trupit të femrës, janë përcaktuar 25 për qind e meshkujve.

Shpina
Meshkujt e duan shpinën e bukur të femrës, posaçërisht kur pjesëtaret e gjinisë së bukur ecin drejt dhe e kurojnë atë. Shpina e femrës është gracioze dhe te shumë meshkuj zgjojnë dëshirën që ta mbrojnë femrën.

Qafa
Qafa e femrës është shumë më e hollë dhe më delikate sesa qafa e mashkullit, andaj pjesëtarët e gjinisë më të fortë i tërheq pikërisht brishtësia dhe delikatesa e saj.

Duart
Meshkujt i duan duart e bukura dhe delikate të femrës, sepse u asocojnë prekjet dhe ****in.

Shpatullat
Pikërisht si edhe qafa, edhe shpatullat e femrës janë simbol i feminitetit dhe i butësisë. Kur janë të brishta dhe delikate tek meshkujt zgjojnë dëshirën që ta mbrojnë dhe ta përkrahin partneren. Posaçërisht “i ndez” kur janë lakuriq para tyre. /Telegrafi/
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Cudi... Skam degjuar akoma tme thone 'o goce sa bark te bukur paske... Ta hongsha barkun ' xD
Personi qe ka shkruajtur ket budallik me siguri sdin se per cfare flet....
Un jam femer dhe e pranoj qe e para gje qe shof te nje femer eshte gjoksi pastaj bythet syt dhe shalet...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Cudi... Skam degjuar akoma tme thone 'o goce sa bark te bukur paske... Ta hongsha barkun ' xD
Personi qe ka shkruajtur ket budallik me siguri sdin se per cfare flet....
Un jam femer dhe e pranoj qe e para gje qe shof te nje femer eshte gjoksi pastaj bythet syt dhe shalet...
Edhe mua me habiti potencimi i barkut si pjesa e pare qe shikojne meshkujt...ndoshta ne rastet kur femra ka nxjerre barkun jasht...eshte i cik provokim, por une si mashkull shikoj se pari vithet, pastaj gjoksin...kembet...kurse per barkun me bie ne mend nese ajo cvishet para meje....
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Cudi... Skam degjuar akoma tme thone 'o goce sa bark te bukur paske... Ta hongsha barkun ' xD
Personi qe ka shkruajtur ket budallik me siguri sdin se per cfare flet....
Un jam femer dhe e pranoj qe e para gje qe shof te nje femer eshte gjoksi pastaj bythet syt dhe shalet...
Prit dhe pak e kur te degjosh ne rrug o goce te hegsha shpatullen se e paske yll lol lol lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Ose sa e paske te bukur veshin hahhahhahaha ReNdEx
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Hmmmm, Nishanet, si paskan permendur asku :jo::jo: po mire o mire meq s'jan pjese trupi ::cool:: Megjithate jane sikur ato imtesite qe plotesojne dhe kompletojne jeten :fiu::gat::hmm:
 
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Une jam femer dhe Kur shoh nje femer tj me prapakolp te bukur me merret fryma... Imagjino meshkujt pastaj :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Paskam gabuar qe e solla kete teme ketu ashtu si ishte. Nuk di pse nuk ia nderrova radhitjen qe te ishte me e logjikeshme, sepse keshtu si eshte: barku, vithet, shpinda, qafa, duart, shpatullat....s'ka asnje logjike... Une barkun e kisha lene te fundit.

Per mua eshte kjo radhitje: Vithet, gjoksi, qafa, shpatullat, duart, barku...
 
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

preferencat jane personale, sipas shijes se gjithsecilit, s'besoj se ka nje renditje fikse...
secili ka shijet e veta ne ate se cfare pelqen te nje femer apo mashkull, madje i njejti person tek persona te ndryshem do pelqeje pjese te ndryshme.
varet edhe se cfare e bene te duket i bukur ne syte e tu nje person ...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Pjeset me sensuale paska pershkruar, mua si femer taman k'to pika me japin kenaqesi nga prekja/ledhatimet e 1 mashkulli :)
 
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Eshte ceshtje kendveshtrimi,eksperience,si fillim te deh aroma e nje femre,:) me pas prekja,rolin kryesor e loz bukuria e saj!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Studim kot..:p
Te gjitha pjeset e seluites femrore ndezin imagjinaten mashkullore..
Disa pjes jan ne baze shijesh..e fantazije sensuale..qe ndjellin me teper.
Pastaj kur mungon imagjinata tek nje mashkull,pergjethsisht pelqimet behen ne keto pjeset "mishtore"instiktive..kam iden :p hahahahahahaha
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

ftyra e bukur
Trupi i forumuar
Nje prapanice hmmmm
Cicat se mos idhnohen hhahhahahahhaa
pastaj syte e fore tjera keto e terheqin nje mashkull normal e sa per ata qe shiten te menqure do thon truri
 
Top