• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKENuk janë vidhet as gjoksi e gjitha që i duan meshkujt t’i ketë femra. Barku, duart dhe ndonjë “zonë” për të cilat as që keni pasur idenë gjithashtu ndezin imagjinatën e mashkullit.

Barku
Duke krahasuar të dhënat rreth pjesëve të trupit që tërheqin më së shumti vëmendjen e meshkujve, ekspertët janë pajtuar për një gjë – e para që i tërheq ata, është padyshim stomaku. Rreth 33 për qind e meshkujve kanë potencuar stomakun si pjesën më të preferuar..

Vithet
Si pjesa e dytë më e preferuar, janë vithet me formë të rrumbullakët, ku për këtë pjesë të trupit të femrës, janë përcaktuar 25 për qind e meshkujve.

Shpina
Meshkujt e duan shpinën e bukur të femrës, posaçërisht kur pjesëtaret e gjinisë së bukur ecin drejt dhe e kurojnë atë. Shpina e femrës është gracioze dhe te shumë meshkuj zgjojnë dëshirën që ta mbrojnë femrën.

Qafa
Qafa e femrës është shumë më e hollë dhe më delikate sesa qafa e mashkullit, andaj pjesëtarët e gjinisë më të fortë i tërheq pikërisht brishtësia dhe delikatesa e saj.

Duart
Meshkujt i duan duart e bukura dhe delikate të femrës, sepse u asocojnë prekjet dhe ****in.

Shpatullat
Pikërisht si edhe qafa, edhe shpatullat e femrës janë simbol i feminitetit dhe i butësisë. Kur janë të brishta dhe delikate tek meshkujt zgjojnë dëshirën që ta mbrojnë dhe ta përkrahin partneren. Posaçërisht “i ndez” kur janë lakuriq para tyre. /Telegrafi/
 

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Cudi... Skam degjuar akoma tme thone 'o goce sa bark te bukur paske... Ta hongsha barkun ' xD
Personi qe ka shkruajtur ket budallik me siguri sdin se per cfare flet....
Un jam femer dhe e pranoj qe e para gje qe shof te nje femer eshte gjoksi pastaj bythet syt dhe shalet...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Cudi... Skam degjuar akoma tme thone 'o goce sa bark te bukur paske... Ta hongsha barkun ' xD
Personi qe ka shkruajtur ket budallik me siguri sdin se per cfare flet....
Un jam femer dhe e pranoj qe e para gje qe shof te nje femer eshte gjoksi pastaj bythet syt dhe shalet...
Edhe mua me habiti potencimi i barkut si pjesa e pare qe shikojne meshkujt...ndoshta ne rastet kur femra ka nxjerre barkun jasht...eshte i cik provokim, por une si mashkull shikoj se pari vithet, pastaj gjoksin...kembet...kurse per barkun me bie ne mend nese ajo cvishet para meje....
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Cudi... Skam degjuar akoma tme thone 'o goce sa bark te bukur paske... Ta hongsha barkun ' xD
Personi qe ka shkruajtur ket budallik me siguri sdin se per cfare flet....
Un jam femer dhe e pranoj qe e para gje qe shof te nje femer eshte gjoksi pastaj bythet syt dhe shalet...
Prit dhe pak e kur te degjosh ne rrug o goce te hegsha shpatullen se e paske yll lol lol lol
 
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Une jam femer dhe Kur shoh nje femer tj me prapakolp te bukur me merret fryma... Imagjino meshkujt pastaj :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Paskam gabuar qe e solla kete teme ketu ashtu si ishte. Nuk di pse nuk ia nderrova radhitjen qe te ishte me e logjikeshme, sepse keshtu si eshte: barku, vithet, shpinda, qafa, duart, shpatullat....s'ka asnje logjike... Une barkun e kisha lene te fundit.

Per mua eshte kjo radhitje: Vithet, gjoksi, qafa, shpatullat, duart, barku...
 
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

preferencat jane personale, sipas shijes se gjithsecilit, s'besoj se ka nje renditje fikse...
secili ka shijet e veta ne ate se cfare pelqen te nje femer apo mashkull, madje i njejti person tek persona te ndryshem do pelqeje pjese te ndryshme.
varet edhe se cfare e bene te duket i bukur ne syte e tu nje person ...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Pjeset me sensuale paska pershkruar, mua si femer taman k'to pika me japin kenaqesi nga prekja/ledhatimet e 1 mashkulli :)
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Eshte ceshtje kendveshtrimi,eksperience,si fillim te deh aroma e nje femre,:) me pas prekja,rolin kryesor e loz bukuria e saj!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Studim kot..:p
Te gjitha pjeset e seluites femrore ndezin imagjinaten mashkullore..
Disa pjes jan ne baze shijesh..e fantazije sensuale..qe ndjellin me teper.
Pastaj kur mungon imagjinata tek nje mashkull,pergjethsisht pelqimet behen ne keto pjeset "mishtore"instiktive..kam iden :p hahahahahahaha
 

xhebrail1

INTERIST
Vendndodhja
Midis Kosove
Titulli: Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

ftyra e bukur
Trupi i forumuar
Nje prapanice hmmmm
Cicat se mos idhnohen hhahhahahahhaa
pastaj syte e fore tjera keto e terheqin nje mashkull normal e sa per ata qe shiten te menqure do thon truri
 
Top