Cila këngë ju thyen zemrën sa herë që e dëgjoni?

me kte kenge ja theva zemren :D dikur diku dikujt
ne mes te club :D


Knej mthoshte te du e me 1 person tjeter ne klub pa dijenine time
vinjoli pershendet tv nr 6 me kte kenge << foli Dj >>

 
Cila këngë ju thyen zemrën sa herë që e dëgjoni?
Tani iden e temes e `vjedha` tek nje faqe ne Fb. :p
une s`kam noj kenge qe ma thyen zemren per momentin,se me duhet me hap arkivat e kujteses.
Por siguro do postoj me vone.
kaja nanen nin Me arkiva tjetra
hahhahha ne mezi i kemi me fleta kjo me arkiva
 
me te vertete kam qare kur e kam degjuar per here te pare..... saqe u ktheva serisht dhe e putha nenen time..... sdi... me ben te lotoj sa here e degjoj.... ka karakter te forte si mashkull po kur behet fjale per nenen time me rrjedhin lot nga syte
 
Top