• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Love

βeℓℓe â๓e
Cila është kënga që nuk ju pëlqen fare dhe ju acaron sa herë e dëgjoni?

Po kenga që pavarësisht në e pelqeni apo jo, ua kanë neveritur të tjerët, të cilët e degjojnë shpesh duke u berë të bëzdisshëm për njerëzit përreth?

Shembull:
Personalisht kenga e Michel Telٍ - Ai Se Eu Te Pego, ma shpif, se dëgjoj dot, tepër acaruese ..
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Me shume kenget italiane te koheve te fundit, ose kane vec tekst ne te folur, pa tingull
Ose bejne ca tinguj te cuditshem sikur do thyejne gotat e qelqit por vec me gerricin.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Skam ndonje kenge qe sme ngre nervat,me duket cik e tepruar te thuash qe te acaron nje kenge,pasi nese te pelqen e degjon,ste pelqen e nderron...


Thjesht smund te degjoj keta kengetaret e rinj shqiptare,ca jane keta : Tuna,Stresi e disa te tjere qe e kane kthyer muziken ne komercializem...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Mua me acaron shume ajo kenga: O sa e ke .... te mire sa mire pe dridhe shpirto sa mire pe dridhe nga TIngulli i 3Nt :viola:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Edhe une si Gloom, si degjoj fare kenget e Stresit, Noizyt edhe kta kengeratet e tjere si kta qe preferohen shume nga adoleshentet.
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Kjo kenge me acaron gjithmone ...Where Do I begin with lyrics - Andy Williams [Love Story]
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Pe: Cila është kënga që ju acaron nervat ?


Kjo! Sepse kur po e transmetonin me ndodhi dicka qe akoma sot nuk e kam tejkaluar
sa cudi qe e dhan ne radio ne keto caste... cfare koincidence
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Ka shume kenge e kengetar/e qe sme pelqen si kendojn dhe me acarojn nervat..
P.s kohet e fundi kjo me ben me nerva..hap tv del kjo hap radion prap ky!!!

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

S'di pse e e kendojne kete kengen: ''Dul lulija te bunari'', kur sot krejt kan bere ujsellsin :fshese:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

shumica e kengtarve shiptare,,(fenomeni Sinanian/ne,me pelqen me quajt,.) qe jane me shume per show hot,,neper lokale nate,,
su vjen zor mediave vizive e akustike qe mbushin ekranet me plehra..pfffffff
na myten,
 
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Kenget e Rovena Stefa boo sa te shpifura, lere interpretimi qe te le per te deshiruar ......
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Ne fakt mu me acaron Lady Gaga me gjitha kenget e saj/tij :p
 

cent

...Lontano
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Mua me acarojn kenget e kenduara nga keta rrepistat e vegjel me pantallona te varura dhe texti tyre ta shpif
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Kjo kenga: Ku ma ke? Ku ma ke? Ku ma ke? ............ edhe e din mire se ku e ka edhe pyet :kohe:
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Tre sono le cose che ti devo dire.
Oh Perendi! Sidomos kur i kendon shoqja e dhomes 30 here ne dite:cek: me ze sorre!!!!! :(
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Kangt e Lek Plepit, pa perjashtim :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Moj e mira neper therra(ku hyn e mira ne therra se):zenke:
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

E tmerrshme kjo këngë 1 miliard klikime.. sa e shpifur që është :habit::mah:

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

[video=youtube;fWNaR-rxAic]http://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic[/video]
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Gangam style
Ai se eu te pego a ca dreqin e ka...
Ka qene dhe nje kenge *** boom---Tom Jones
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Më acarojnë plotësisht të gjitha këngët tallava edhe këto tipe,gjithashtu pothuajse të gjitha këngët rep (ai shqiptari hë)
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Te gjitha kenget e Ligabue, Vasco Rossi me acarojn!
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

Kete dhe te gjitha kenget e tij!

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

e gjith muzica trans pa pike shije
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?

U ben te gjith kengetarë pffff...
 

Xhexho

Anëtar i ri
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?


Te gjitha kenget ku kto medemek VIPa mundohen te flasin ne dialekt te kosoves ta shpifin :habit:
 
Top