• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cifti perpihet nga nje vrime e zeze

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Dy persona u thithën krejt papritur nga një “vrimë e zezë” teksa ishin duke ecur normalisht në rrugë. Ngjarja ka tronditur shumë nga kalimtarët, të cilët panë sesi dy personat u zhdukën në gropën që u hap papritur.
Pamjet e frikshme janë transmetuar nga televizioni i Koresë së Jugut CCTV, ku shihen qartë burri dhe gruaja, të cilët pasi zbresin nga autobusi zhduken kur kalldrëmi ku po ecnin hapet dhe i merr të dy brenda.

Fatmirësisht, dy personat u shpëtuan më vonë nga gropa ku ranë e cila llogaritet të jetë të paktën 10 metra të thellë.

Trotuari në rrugën ku u “thithën” dy personat nga toka është rrethuar, ndërsa autoritetet lokale po hetojnë mbi arsyet e shfaqjes së gropës, edhe pse si një shkak kryesor, zakonisht citohet erozioni i tokës./lajme.com.al/
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cifti perpihet nga nje vrime e zeze

Dy persona u thithën krejt papritur nga një “vrimë e zezë” teksa ishin duke ecur normalisht në rrugë. Ngjarja ka tronditur shumë nga kalimtarët, të cilët panë sesi dy personat u zhdukën në gropën që u hap papritur.
Pamjet e frikshme janë transmetuar nga televizioni i Koresë së Jugut CCTV, ku shihen qartë burri dhe gruaja, të cilët pasi zbresin nga autobusi zhduken kur kalldrëmi ku po ecnin hapet dhe i merr të dy brenda.

Fatmirësisht, dy personat u shpëtuan më vonë nga gropa ku ranë e cila llogaritet të jetë të paktën 10 metra të thellë.

Trotuari në rrugën ku u “thithën” dy personat nga toka është rrethuar, ndërsa autoritetet lokale po hetojnë mbi arsyet e shfaqjes së gropës, edhe pse si një shkak kryesor, zakonisht citohet erozioni i tokës./lajme.com.al/
W T F !!! :teleskop:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cifti perpihet nga nje vrime e zeze

Sa shum i dramatizojn gjerat dhe keta gazetaret! po asgje te dyshim nuk ka ne kete rast.... ndertimi i dopt i trotuarve dhe kuptohet se keto gjera edhe ndodhin pastaj.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cifti perpihet nga nje vrime e zeze

Ne tekst Moni thuhet se me vone i shpetuan...

Afre, nuk mendoj se eshte ndertimi i dobet i trotuareve, por levizjet nentokesore, perfshi ketu edhe shfrytezimi i nentokes. Jane 10 metra thellesi dhe asnje ndertim i ulet nuk fillon nga thellisa prej 10 metrash.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Cifti perpihet nga nje vrime e zeze

se lexova deri ne fund....mall kinez mo..
 

LoSsT

VIP
Titulli: Cifti perpihet nga nje vrime e zeze

Fatmirësisht, dy personat u shpëtuan më vonë nga gropa ku ranë e cila llogaritet të jetë të paktën 10 metra të thellë.
Mei fjale u hodhen 2 veta prei here nga kati 4 e shpetun te dy, ca jastiku te bute paska kriju ky erozioni, lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cifti perpihet nga nje vrime e zeze

Ne tekst Moni thuhet se me vone i shpetuan...

Afre, nuk mendoj se eshte ndertimi i dobet i trotuareve, por levizjet nentokesore, perfshi ketu edhe shfrytezimi i nentokes. Jane 10 metra thellesi dhe asnje ndertim i ulet nuk fillon nga thellisa prej 10 metrash.
Diku tjeter e lexova 4 metra ,ketu e thot 10 metra! ece merre veshe ... me rendesi kishin shpetu te dyt e hajt.
 

Aver

VIP
Titulli: Cifti perpihet nga nje vrime e zeze

Hajde hajde. Je tu ec si eshte me se miri me dike dhe ne nje moment e sheh qe je tu fol vetmeveti se personi u fundos diku ne trotuar. lol

Jane te perditshme keto rastet e sinkhole koheve te fundit. Po na hakmerret natyra si duket. Dhe nuk ka faj se ja kemi ashtu robt mbare e mbrapshte pa pike marifeti.

Se mu kujtua nje film qe vijne ca alien nga nje dimenzion tjeter, ketu te ne dykombshat, dhe duan ta marrin planetin ne kontroll te tyre me arsyen se ne e kemi humb legjitimiten per shkak te trajtimit te keq ndaj tij. Nuk me kujtohet emri i filmit.
 
Last edited:

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Cifti perpihet nga nje vrime e zeze

Hajde hajde. Je tu ec si eshte me se miri me dike dhe ne nje moment e sheh qe je tu fol vetmeveti se personi u fundos diku ne trotuar. lol

Jane te perditshme keto rastet e sinkhole koheve te fundit. Po na hakmerret natyra si duket. Dhe nuk ka faj se ja kemi ashtu robt mbare e mbrapshte pa pike marifeti.

Se mu kujtua nje film qe vijne ca alien nga nje dimenzion tjeter, ketu te ne dykombshat, dhe duan ta marrin planetin ne kontroll te tyre me arsyen se ne e kemi humb legjitimiten per shkak te trajtimit te keq ndaj tij. Nuk me kujtohet emri i filmit.
me trego me shume dhe ta gjej une emrin e filmit lol
 

Aver

VIP
Titulli: Cifti perpihet nga nje vrime e zeze

me trego me shume dhe ta gjej une emrin e filmit lol
Me kete memorie qe e kam une mire qe mu kujtua aq :D

Pervec asaj permbledhjes qe e thash me larte me kujtohet qe e kishte edhe nje skene te forte erotike. Vjen ai artisti kryesor dhe ja vendos doren ne qafe asaj artistes tjeter dhe tenton me e puth, por kjo bohet kinse s'po ka qejf sa me e bo interesanten. Pastaj ai thot, nese do mire.. se mu m'lusin. Aty e ndalon rezistencen kjo artistja dhe... kam turp ta them vazhdimin.

A ndihmoi gje ky pershkrimi qe t'ia gjejme emrin e filmit?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Cifti perpihet nga nje vrime e zeze

po e mbaj mend, pastaj vje ai alieni dhe ia hap trute atij aktorit kryesor dhe perfundon ate qe la pergjysem ky me ate aktoren kryesore,,...e pastaj filmi merr i kthese te habitshme dhe futet te classified +18 lol
 
Top