Çiftet e javes

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Vetem per LEGJENDEN qe nuk behem xheloz une...sepse eshte i pa arritshem..i meriton gjitha femrat e forumit...ec aty LEGJENDA(y)
 
  • Zemer e Coptuar
Reactions: VIP
Top