Çiftet e javes

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Lëre se na ka kap msyshi 🤣,do fle me mamitan 🤣
E di që do më rrëmbej ashtu në gjumë 😝🤣
Duhet me ju fry dikush se paskit magji😝
Vetem endrrat mos ti rrembej se ty do ishte mir madje🥰
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Un them se keni gjet rehatin dhe keni humbe prandaj nuk dukeni ketu😝

Nejse un po i them ca emra e ju vendosni nese do jeni apo jo rehat🤔🤪@WxP &@Hilarious kta nuk mund ti ndaj njeri😝
@NeVertiti &@Punkt1

@Lauri @Parloté
@Monique @Xhelozi
@Grensi @SunFIower
@VIP @OldSoul
@Ledia @Llaqi
@Mogli @Vajza
@ZHIGO @D.
@The-Cook @NGU
@No_Sens @AnaVie
@Çobani @Crown
@Arfenilla @TinkyPinky meqe e kemi dtl kete muaj dhe jemi luanesha😝
@Loverboy @Endrra
@Lindiii @Yara
@Ketrush @Daisy
Uroj te gjeni miqesin😝se vap e madhe😜
Besoj se @ReNdEx e Ke ruajt per vete 🙄🙄😊
 
Redaktimi i fundit:

Peperina

Larg shume larg
Un them se keni gjet rehatin dhe keni humbe prandaj nuk dukeni ketu😝

Nejse un po i them ca emra e ju vendosni nese do jeni apo jo rehat🤔🤪@WxP &@Hilarious kta nuk mund ti ndaj njeri😝
@NeVertiti &@Punkt1

@Lauri @Parloté
@Monique @Xhelozi
@Grensi @SunFIower
@VIP @OldSoul
@Ledia @Llaqi
@Mogli @Vajza
@ZHIGO @D.
@The-Cook @NGU
@No_Sens @AnaVie
@Çobani @Crown
@Arfenilla @TinkyPinky meqe e kemi dtl kete muaj dhe jemi luanesha😝
@Loverboy @Endrra
@Lindiii @Yara
@Ketrush @Daisy
Uroj te gjeni miqesin😝se vap e madhe😜
Me hile . Pse @TinkyPinky ta mbash ti e mos e ndash Edhe me mua psh ? 😜😝
Sa per temen rrofsh . Me No Sens i kemi shijuar frutat ne faqen qe lash . Nuk dua qiftim me me asnje mashkull qe pas tradhtive te burrit tim te fundit virtual Rendex .😬🥴😜
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Me hile . Pse @TinkyPinky ta mbash ti e mos e ndash Edhe me mua psh ? 😜😝
Sa per temen rrofsh . Me No Sens i kemi shijuar frutat ne faqen qe lash . Nuk dua qiftim me me asnje mashkull qe pas tradhtive te burrit tim te fundit virtual Rendex .😬🥴😜
Po sepse ty rrezik te haj kur je ngjum ahhahaahha
Kurse me @Arfenilla sma mban suma sepse eshte luanesh 😍😍😍😍😍
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Me hile . Pse @TinkyPinky ta mbash ti e mos e ndash Edhe me mua psh ? 😜😝
Sa per temen rrofsh . Me No Sens i kemi shijuar frutat ne faqen qe lash . Nuk dua qiftim me me asnje mashkull qe pas tradhtive te burrit tim te fundit virtual Rendex .😬🥴😜
Sepse te dyjat jemi luanesha dhe kemi dtl njera me 15 tjeter 16 gusht😋😝
Madje kam mendu ti ftojm gjith antaret se jan on kto dite..nuk besoj se na kushton shum apo @TinkyPinky 😜nje leng molle nje cop torte mjafton se eshte rrit nafta.e dhurat nga 100€e lart nuk pranojm ndryshe se jemi femra class neve😜
 
Redaktimi i fundit:

Peperina

Larg shume larg
Sepse te dyjat jemi luanesha dhe kemi dtl njera me 15 tjeter 16 gusht😋😝
Madje kam mendu ti ftojm gjith antaret se jan on kto dite..nuk besoj se na kushton shum apo @TinkyPinky 😜nje leng molle nje cop torte mjafton se eshte rrit nafat..e dhurat nga 100€e lart nuk pranojm ndryshe se jemi femra class neve😜
Jeni te omel shume ska . Pse s’thu ti paskem sebep ne kto dite ( me u hardallos dhe rebelu ka pak )😬😜. Un isha ne kosove dhe ti sme thé gje kisha ndejt dhe dy dite me shume 🤣🤣
Love love ju fort . Ika un po’ dal tju blej dhuratet per ditelindje pra 😝😝😝
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Me hile . Pse @TinkyPinky ta mbash ti e mos e ndash Edhe me mua psh ? 😜😝
Sa per temen rrofsh . Me No Sens i kemi shijuar frutat ne faqen qe lash . Nuk dua qiftim me me asnje mashkull qe pas tradhtive te burrit tim te fundit virtual Rendex .😬🥴😜
Po pse u bërë kshu ti cpate ? 🙄
Mer cik shembull na @NeVertiti dashnia jote , ja e shikon si e le të livadhis @Punk1 sa andej ktej po prap e di ajo qe koken aty do e sjell prap ai ska ku shkon , dmth edhe une e njeta gje aty e kam koken tek ty nga do qe shkoj 😄😄
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Sepse te dyjat jemi luanesha dhe kemi dtl njera me 15 tjeter 16 gusht😋😝
Madje kam mendu ti ftojm gjith antaret se jan on kto dite..nuk besoj se na kushton shum apo @TinkyPinky 😜nje leng molle nje cop torte mjafton se eshte rrit nafat..e dhurat nga 100€e lart nuk pranojm ndryshe se jemi femra class neve😜
Ne fakt un kam qef te gatuaj per tgjith nje super menù ahahaha
Njehere se di se si me shkoi me shum se 600 euro per 12 veta qe kisha ne shtepi 😂😂 do kisha kursyer ti kisha cu ne restoranti
 
Top