Çiftet e javes

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Unë nuk flas me gjysmën këtu 🤣,mi lini hormonet e qeta 🤣
@Arfenilla shpirt
@Arfenilla zemër ty të kemi për këto punë ne 🤣 shëtite dorën mos u kurse 🤣
Jo kam vendos te ju le me kto ciftet se jeni..edhe ashtu rehati nuk po gjeni..
Plus pe vjedhni qelsi e temes e pi ndrroni emrat..rrini kshtu se bash mir jeni..😋
 

Peperina

Larg shume larg
Ca thua ja ku jam , pse perhap panik kot 😄😄
Qe baba proven .
Ore kot te pyes ..Po une a isha cift kte javë ?
🤔
Jo per gje , po s'kam ndjer gje fare
😄

Mos te sjell dhe gili vilit neper lagje .😬😁
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Nuk te lash ne vetmi jo . Je gjithmone si veshka mes dhjamit .😬😉😁

@Arfenilla jepi nje nuse tjeter ktoj dhjaksit meqe qeka tremb sa ti kaloj ditelindja mos e haj un gjoben kur se meriton 🤪😝
Me marresh te mirat per shijaksi se te ligat do i mbaj per vete 😝

Tani ti po hyn lajmese te @Arfenilla per te me gjet nuse ? Po he me lamjsit a te hec? 😄
 

Peperina

Larg shume larg
Me marresh te mirat per shijaksi se te ligat do i mbaj per vete 😝

Tani ti po hyn lajmese te @Arfenilla per te me gjet nuse ? Po he me lamjsit a te hec? 😄
Jo po kerkoj te gjej te pershtatshmén per ty meqe un jam zonjushe delikate dhe kam heq dore nga gjahtaret e forumeve .😬😬

P.s Edhe ktu .🎂🥂😊668C6094-B964-4EC7-9786-0D504105A461.jpeg
 

Lauri

Anunnak
E njejta dhe me mu. Mire qe mi hajne por ato ikin me deshiren me te madhe larg meje. Mazamakeq burra te marre 🤪🤣
Pz naqe @Marakli^Krapit t'a ka dhanë fjalën publikisht që ka me dashtë për tanë jetën.
Ç'ka po lyp ma shumë 🤷
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Nuk i kam ndjekur fare. Sdi ca behet 😋
Sa dite u ben se kur i bera cifte me nuk paska ndryshu asgje..ose kan vendos te mbesin bashk per gjith jete deri ne vdekje ose jan ndare e nuk duan te degjojn per njeri tjetrin😝
Mu tash se eshte koh dasmash🤣
 
Top