Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Fiks per ty eshte.keshtu duhet mosha me moshen taman
o dusheeeeee te hanksha zemren vini ty
qe kena 20 vjet e sjena zene njihere
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Ju ka lene @Vajza dhe @Bebw fillikat 🤣
1 muaj KÇK ☻😂😂
S hy në gjynahe kot tani që agjëroj,të më pastrohen çik mëkatet se jam bërë sterr 😂😂😂
Ps: listat ti bëj kush të doj edhe nga antarët 🙁
 

Lauri

Anunnak
Me @Endrra do me martoni ju mo 🤔
Pulat e gjyses time kalonin nga oborri i saje dikur 😂
 

Empire

Antarë i Respektuar

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Me @Endrra do me martoni ju mo 🤔
Pulat e gjyses time kalonin nga oborri i saje dikur 😂
Paska qen shenjë që atëherë ushtarë ☻😂😂😂 tani dhe po të kalojn zëre sikur kalojn në shtëpi të vet ☻😂😂😂
Ps: 🤗
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
kam konflikt interesi prandaj, do thone jaaaah abuzoi me detyren :p
A të bëj çift me baboon tim se dhe atë ma ke lën single...kështu nuk të akuzon njeri ☻😂😂😂
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema të Ngjashme

Top