• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

WxP

Grupi
Nuk prisja pergjigje direkte dhe prisja pergjigje cuditese !

Ne fakt ne greqi e ngatarrojn shum u me y lool

@Bebw ca do perdoresh per @Free`dahhh ?
 

Vie

Anavie
Askuj mi.se keto ciftezimet e mija tremen.sdoli asnji tja qisi gjoksin dashnis po friksohen 😂😂😂
Njelloj jan te gjithe lool
Ja dhe ky @Arditi0007 me propozoj mbrem dhe sot u tremb nga pergjigja ime si duket .
Perfundimisht do 🏃‍♀️ nga kjo teme beqare e perjetshme .🤣🤣
E me lokun ne zemer definitiv lool
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Boço hajde tani lere mos u jep shume rendesi personave qe nuk ja vlejn .Hajde ikim oçe oçe bashke
 
  • Yumm
Reactions: WxP
Top