• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Ja duhet te behesh si Arditi007 pershembull :p

Femrat ne pergjithsi duan genjeshtren e bukur jo te verteten e hidhur :p do thuash po ti ca je? Une jam gjys njeri gjys perendi :p
Heu po pse kur un rrej fillojn e gjujn shpulla pse inkam rrejt e jam tall me ta kur ju e dashkeni rrenen duhet tme thojn hallall qepalla :p
 

Vie

Anavie
Un propozoj qe kjo teme te behet kryeteme duke fillu nga Java qe vjen .lool
Ne fakt do jem vizitore e rregullt si kte jave vecse jo agjerueshem .

@Ledia kujt do ja nxije jetén ti zjarri javen qe vjen ? :p apo se ke vendos akoma 🔥🤣😘
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Askuj mi.se keto ciftezimet e mija tremen.sdoli asnji tja qisi gjoksin dashnis po friksohen 😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: Vie
Top