• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Shpirti forumi eshte per te qeshur dhe shtyre kohen dhe me shkembyer 2 mendime ke tema serioze, edhe per tu zene kuptohet lol

Lumturine une e gjej ne tjeter vend jo ketu ! :)

Love you shpirti
Dua divorc
Dua divorc
Dua divorc
Do hap peticion 😝
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
O @Bebw meqe ra fjala mos ke naj shoqe si vetja se dhe une drejtor jam si @WxP por mbuloj sektorin e mbrojtjes :p
 
Last edited:

kitrra 123

plak gjufurrak
Martesa cdo jave po nataliteti zero 😜 :p
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Kam një kerkese per @Bebw
Vitin tjeter beje zemren gur e me ver cift me ndonje tip sensitivi , mos mi gjeni partneret me keq se veten se ngela tu bo mhb me pasqyren lool
Po qy @Delirium ngeli duke te kerkuar 😂😂😂madje me ka cituar disa vargje qe i kishte bere enkas per ty : Monique flas,Monique ska.Monique iku dhe me la ...e imja je o moj Monique 😝😂

Ps: piketo njerin ketu dhe te djelen ta paketoj une tek lista e zeze 😂😂😂
 
Top