• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

WxP

Grupi
Pse nuk prisje dot der ne dark mo lool
 

Vie

Anavie
Un si vizitore kte jave dhe javet ne vazhdim kam një kerkes dhe një sygjerim

Kerkesa : Mos na martoni mezor

Sygjerimi : du me pa cift @scorpions_ me @Monique ne podium.

Flm paraprakisht.
 

Fly

Larguar
un dua cift me ndonjeren qe ta le :p
se po kthehemi prap te virgjer me kete karantine :p
 

Vie

Anavie
Oh ça qejfi :p njeri me lishan si ti tjetri varet nga partnerja.

Un do i vej emrin nese mlejon .:p
 

WxP

Grupi
Hqhhaha pse u ciftezove me vpn lool
 

WxP

Grupi
Hahaha e kisha harru kyt është app lool hidmyass gahaha
 
Top