• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
se mos eshte ndonjeri qe ka ndru nofken me
Mbaj mend kur kam hyre ne fillim ketu
Vetem ai dhe stafi ka qene lol
Ah Po dhe Ceni:p
Haha ja ti kontrollojm kta te rinjt qe rregjistrohen mbase eshte mcef tek nofka e ktyre lol
 

Frank

1+1=3
Meqe jam Tiku dhe Marla me dha accountin e saj doja te hyja fuqishem again si mashkull

pastaj mu qepen keta adminat do te mbyllim accountin dhe e vura prap marla.

keshtu qe @Vvetoni meqe propozove Binin dje hajde me propozo mua Tikun :D
Nuk ka mundesi te jesh Tiku ti se qet foto origjinale 🤣🤣🤣
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top