• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Daçuli ne kohen e covidit komshijo.. nuk ngelen meraqet pezull lol

Hajd te te gush une ty bej si te besh 1 jave do kthehet prap ke shalet ashu krahet e tua ajo ska ku shko lol
Javen tjeter me shef me dylbi ajo
tani qe sme pranoi as ivy do shijoj beqarine 😜
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top