• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
@L0v3rM4n ik derman se ti te ben 100 kile me gatime,na le te vujme pa buke e gjelle ne.
Ore ne fund te fundit,keshtu dua une ta jetoj jeten time,jashte shtetit dhe single per gjithmone 😝🤣🤣🤣
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Sa jam zgju nga gjumi jam i çorodit
ja te pi kafen e pare ... dhe e bej ivin une te hedhi valle
dhe vajzen ti bjeri gerrnetes per qefin tim lol
sdu
Une do fle per vete tani lol

shijoje kafen pa mua 😜

ika kalofshi mire njerez love love dhe vetem love 😷🤗
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top