• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DarkLord

Silence is Golden!
@Vajza, uroj te me mirekuptosh por nga java ne vazhdim, nuk dua te behem më pjese e kesaj loje, e cila me ka falur shume emocione, edhe epitete 😂😂😂

KLB ✌️
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
@Vajza Kurse un dua 3 partner 🙃🥰

- nje per masazhe
- nje qe tme thot sa madheshtore jam
- nje qe tme japi puthje mjes drek dark
- nje qe te shofi me mu serialet e Netflix duke henger pic dhe pi birre
- nje qe tme kapi prej krahu dhe tme detyroj te bejm cmendurira
- nje qe tme kapi hopa dhe tme detyroj te qendroj ne planetin terra
- nje qe te kercej me mu siper krevatit dhe jasht kur bie shi fort


E fillova me 3 por sme mjaftokan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 

Marla

Never say never, never say forever!
Kurse une dua nje shemtaraq qe kur ta puth te zhnderohet ne princ te kalter :p

 

Tripol

Dhe vjen nje dite..
@Vajza Kurse un dua 3 partner 🙃🥰

- nje per masazhe
- nje qe tme thot sa madheshtore jam
- nje qe tme japi puthje mjes drek dark
- nje qe te shofi me mu serialet e Netflix duke henger pic dhe pi birre
- nje qe tme kapi prej krahu dhe tme detyroj te bejm cmendurira
- nje qe tme kapi hopa dhe tme detyroj te qendroj ne planetin terra
- nje qe te kercej me mu siper krevatit dhe jasht kur bie shi fort


E fillova me 3 por sme mjaftokan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
As 7 mesa duket...te Mungon kryesori
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top