• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Church Music

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Church Music ....

:flumengjyra:
:flumengjyra:
:flumengjyra:
:flumengjyra:
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Church Music ....

Placido Domingo & Michael Bolton

[video=youtube;pRDIggpHL-w]https://www.youtube.com/watch?v=pRDIggpHL-w[/video]
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Church Music ....

Luciano Pavarotti

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Church Music ....

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Church Music ....

Une sa po fillova te behem dhe nje here nje besimtare e devotshme Levina fale temes me muziken e emebel kishtare qe hape ti..Zoti ta shperblefte kete sakramen,...mire e thashe kete te fundit..? hahahahah :))

 

LoSsT

VIP
Titulli: Church Music ....

Ja me qe kuptova temen...

 

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Church Music ....

Procedamus in pace
In nomine Christi, Amen...
Cum angelis et pueris, fideles inveniamur
Procedamus in pace
In nomine Christi, Amen...
Cum angelis et pueris, fideles inveniamur
Attollite portas, principes, vestras
et elevamini, portae aeternales
et introibit Rex Gloriae
Qius est iste Rex Glorie?
Sade, dit moi...
Sade, donne moi...
Procedamus in pace
In nomine Christi, Amen...
Sade dit moi qu'est ce que tu vas chercher ?
Le bien par le mal ?
La vertu par le vice ?
Sade dit moi pourquoi l'evangile du mal ?
Quelle est ta religion ou` sont tes fide`les ?
Si tu es contre Dieu, tu es contre l'homme.
Sade es-tu diabolique ou divin ?

Sade, dit moi...
Hosanna...
Sade, donne moi...
Hosanna...
In nomine Christi, Amen...

The principles of lust... Are easy to understand
Do what you feel... Feel until the end
The principles of lust... Are burnt in your mind
Do what you want... Do it until you find Love...
C : Sadeness (Reprise)

Sade, dit moi...
Hosanna...
Sade, donne moi...
Hosanna...

:dj:
 
Last edited:

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Church Music ....


Dori me, interimo
Ayapare, dorime
Ameno, ameno
Latire, latiremo
Dori me

Ameno
Omenare imperavi ameno
Dimere, dimere matiro
Matiremo, ameno

Omenare imperavi emunari
Ameno
Omenare imperavi emunari

Ameno
Ameno dore
Ameno dori me
Ameno dori me

Ameno dom
Dori me reo
Ameno dori me
Ameno dori me
Dori me am

Ameno
Ameno
 
Top