• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Champions League : Shoretu , ja ndeshjet..

ReNdEx

Interist Forever

Eshte hedhur shorti ne Nyon per ndeshjet e Champions League, ku bi ne sy dueli Bayern M – Juventus, nuk ka ndodhur nje perplasje Real-Barca per momentin….

Malaga-Borussia Dortmund
Real Madrid-Galatasaray
Paris Saint Germain-Barcellona
Bayern M-JUVENTUS

Ndeshjet e para luhen ne 2-3 Prill 2013
Ndeshjet e kthimi luhen ne 9-10 Prill 2013

orasport
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Champions League : Shoretu , ja ndeshjet..

Barselona, Real e Dortmund direkt ne gjysemfinale!

Te shofim kush do jetee katerta?
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Champions League : Shoretu , ja ndeshjet..
Me 12 Prill ka prap short per Gjysem-finalet.
Barçen vetem ne ndeshje direkte mund ta "rrezosh" ndeshjen e kthimit veç me parku autobuzin mund ta skualifikosh. Vetem ai A.C Milan nuk e parkoj busin e lujti futboll ne Camp Nou.
Kujdes Borussian qe masakroi Shaktarin e mund te dalin 2 Gjermane e 2 Spanjolle ne 4-she.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Champions League : Shoretu , ja ndeshjet..

Vamos real, hasta el final :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Champions League : Shoretu , ja ndeshjet..

Ndeshja me e forte Bayern M me juventusin
O burra Bayern
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Champions League : Shoretu , ja ndeshjet..

Forca Bayern M, Nuk me intereson fare qe italis i duhen pik ne urop per Champions, Nuk bej dot tifo per kete ekip qe gjysmen e trofeve qe ka i ka vjedhur. :jo:
 
Private conversations
Help Users
    Top