• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Champions League përmbyll sot ndeshjet e para, Bayern e nis ndaj Atletico Madrid, spikat Ajax-Liverpool

hjj-1.png

Champions League do të përmbyllë sot ndeshjet e para në grupe. Është radha e 4 grupeve të para A,B,C,D, ekipet e të cilave do të zbarkojnë për herë të parë në fushë këtë sezon.

Kampionët në fuqi, Bayern Mynih i pret një sfidë e vështirë në ”Allianz Arena” përballë Atletico Madrid. Spanjollët kanë një ekip solid këtë vit kurse gjermanët kanë filluar sezonin me luhatje.


Po ashtu një sfidë e bukur pritet të jetë Ajax-Liverpool për shkak të lojës së hapur dhe intensive që luajnë dy skuadrat. Real Madrid pret Shakhtar Donetskun kurse Inter e nis në Milano ndaj Borussia Moenchengladbach.


Gjimshiti me Atalantën do të luajnë në Danimarkë ndaj Midtjylland. Ndërkaq luhen dhe sfidat Olympiacos- Marseille, Manchester City- Porto dhe Salzburg Lokomotiva e Moskës.
Balkanweb.com
 
Pas pandemise, ndeshja e pare qe ndoqa mbreme ishte ajo midis PSG - Mançesterit. Per te qene i sinqerte, nuk me falte ndonje kenaqesi, ndihet shume mungesa emocionuese e tifozerise. E ula fare zerin e TV, vura kufjet, e degjoja muzike duke e pare. Me pak fjale, kot.
 
Tifozeria normale qe ka kenaqesin e vet dhe ajo as qe diskutohet por do mesohemi ti shikojme pa tifozeri pavarsisht qe ska shije ajo ndeshr dmth sna terheq. Mu mduket sikur jan te bo stervitje
 
Private conversations
Help Users
    Top