• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

ÇGLOBALIZIM NE EMER TE GLOBALIZMIT - HIPOKRIZIA E NEVERITSHME E AVOKATEVE TE SE KEQES

Sipas avokateve te histerise qe ka perfshire maskarenjte dhe idiotet e planetit qe gjerat te vihen ne terezi mbi toke duhet qe Amerika te kthehet ne origjine dhe t'u dorezohet "indianeve" vendas, aborigjinaleve, europianet te kthehen ne Europe, afrikanet te kthehen ne Afrike, aziatiket ne Azi dhe vete idiotet dhe maskarenjte ne gop te semes. Te dashur idiotë, maskarenj dhe hipokrite te ndyre, kolonizimi i Amerikes ishte ne thelb nje proces Globalist. Kontinenti i vjeter (Europa) perhapi faren e vet mijera vjecare te se Mires dhe te Keqes mbi Boten e re (Ameriken). Amerika u be sinteza e te gjithe Qyteterimeve qe bota kishte njohur deri atehere qe nga antikiteti. Nje konglomerat unikal kulturash e qyteterimesh nga i gjithe planeti mbledhur ne token amerikane, Akti me i madh Globalist ne historine njerezore ka qene krijimi i SHBA dhe kombit amerikan. Eshte nje ligj universal i natyres qe nuk e rrezoni dot: Mbijetesa e me te fortit. Ne natyre dhe ne shoqeri.Ne xhungel te kafsheve dhe njerezve! Njesoj i forte ky ligj universal. Civilizimi perendimor qe nga antikiteti e deri me sot eshte deshmuar me i forti, me i ndritshmi e prandaj edhe sundues. Kuptuat, ju idiotë dhe maskarenj? Kuptuat ju avokate te Djallit? Ju dhjefsha diplomat, titujt shkencore dhe librat qe paskeni lexuar! E cfare kerkoni ju idiote, maskarenj dhe hipokrite te ndyre sot? Shperberje te historise dhe kombit amerikan. Kthimin ne piken zero. Çglobalizim ne emer te Globalizmit! Kjo eshte Shakaja Kriminale e Urryesve te Amerikes! Por jo, ju nuk kerkoni keto! Ju thjesht doni te hiqet Donald Trump! Dhe perdorni cdo mjet e menyre per te realizuar kete qellim. DONALD TRUMP quhet makthi juaj! Pasi nxorret raciste krejt eliten amerikane dhe boterore u erdhi radha edhe statujave te Drereve. Hipokrizia ne zenit! Ky eshte paradoksi juaj, o idiote ne rastin me te mire dhe maskarenj e hipokrite te ndyre ne rastin me te keq... Jeni avokatet me te pacipe te se Keqes! Pikerisht juve do te kisha shume deshire t’ju shetisja te prangosur xhunglave te Afrikes bash sot ne vitin 2020 per te krijuar me ne fund me racen tuaj te ndyre dhe pa ngjyre Qyteterimin e munguar te Afrikes se Zeze... Dhe te mos u shisja, se nuk vleni asnje cent.

Artan Gjyzel Hasani
 
Private conversations
Help Users
    Top