Cfare unazash mbani ne gishta ?

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Te vetmen qe kam se heq kurre.Nje unaze rreth i gjere me 7 gurje diamanti:)
 

Passion

Banned
Te vetmen qe kam se heq kurre.Nje unaze rreth i gjere me 7 gurje diamanti:)
Kur e kam blere para disa vitesh (them qe ka qene e vetmja unaze qe me beri,se ndryshe duhej me porosi). :D

Se kam heq ndonjehere as une. :)

Dikur kish nje freski,e tashme jo e aq. :D

Plakemi bashke me unazen. :)
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Kur e kam blere para disa vitesh (them qe ka qene e vetmja unaze qe me beri,se ndryshe duhej me porosi). :D

Se kam heq ndonjehere as une. :)

Dikur kish nje freski,e tashme jo e aq. :D

Plakemi bashke me unazen. :)
Nuk besoj se unazes i iken bukuria kurre.Ndoshta na mesohemi e sna bie sh ne sy.Por kush e sheh per here te pre nosrmalisht e ve re .

U plakshim bashke me unazen sa te kemi jeten dhe me freski shpirti gjithmone;)
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Kam 1 te thjesht te marteses me flori te bardh dhe te verdh, 1 me shkronjen e cunit dhe 1 mace te zez
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Une smbaj fare.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
66256553_665934523884691_293264984060723200_n.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Nuk mbaj ndonje specifike, por kam shum qe i nderroj ne baz te asaj qe vesh ose si ndihem ne ate moment.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Nje rreth,18 karatsh flori dhe me 7 gurje te vegjel diamanti.Asnje tjeter pervec kesaj.
 
Unaza dhe dhom florini nuk mbaj..
 

ltea

Anëtar i ri
Eco serpente
 

Attachments

  • 3091C82C-83D8-4A62-913F-08E5147842C2.jpeg
    3091C82C-83D8-4A62-913F-08E5147842C2.jpeg
    1.6 MB · Shikime: 77

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
I kam nis ti perdor ca, sikur ngjajne bukur :d
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Dikur kisha shume bizhu dhe unaza,dhe i perdorja mjafte.
Por ka disa vite qe,i perdor pak gjate stines se veres me shume byrzylyk,tashme shumicen e kohes nuk vendos asgje,me rendojne bizhut,,sduroj dot shume unaza me rendojne,s`duroj dot tualetin dhe makeupin,me rendon.
Zot shyqyr qe duroj rrobat akoma. :p
 
Top