• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare unazash mbani ne gishta ?

Passion

Banned
Te vetmen qe kam se heq kurre.Nje unaze rreth i gjere me 7 gurje diamanti:)
Kur e kam blere para disa vitesh (them qe ka qene e vetmja unaze qe me beri,se ndryshe duhej me porosi). :D

Se kam heq ndonjehere as une. :)

Dikur kish nje freski,e tashme jo e aq. :D

Plakemi bashke me unazen. :)
 

Ivy

.......
Kur e kam blere para disa vitesh (them qe ka qene e vetmja unaze qe me beri,se ndryshe duhej me porosi). :D

Se kam heq ndonjehere as une. :)

Dikur kish nje freski,e tashme jo e aq. :D

Plakemi bashke me unazen. :)
Nuk besoj se unazes i iken bukuria kurre.Ndoshta na mesohemi e sna bie sh ne sy.Por kush e sheh per here te pre nosrmalisht e ve re .

U plakshim bashke me unazen sa te kemi jeten dhe me freski shpirti gjithmone;)
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Kam 1 te thjesht te marteses me flori te bardh dhe te verdh, 1 me shkronjen e cunit dhe 1 mace te zez
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Une smbaj fare.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
66256553_665934523884691_293264984060723200_n.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nuk mbaj ndonje specifike, por kam shum qe i nderroj ne baz te asaj qe vesh ose si ndihem ne ate moment.
 
Unaza dhe dhom florini nuk mbaj..
 
Top