• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare unazash mbani ne gishta ?

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Une jam rehate se gjeri tani sme kan dhuruare donje unaz qe ta ve LOL LOL LOL :pP:
Hmmm kur jam ne umore te mir ve donje unaze teneqe ose prej letre :D
 

jackass

Anëtar i ri
as une nuk mbaj fare unaze ... dhe nuk mund te kuptoj se si meshkujt mbajne ... tek femrat prap disi kuptohet, por te meshkujt me duket absurde :(
 

princesha

Warrior Princess
Shpesh i nderroj, por me shume e mbaj nje unaz, me perl, por nuk eshte are, por hesapi argjend, dhe e kam dhurat nga shoqja ime, ate dite kur diplomova...
Dhe tjera i nderroj, as te marteses nuk e baj ne rregull.. nuk me pelqejn shume....
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

Veq nje e kam dhurat te ditelindjes nga shoqja ime ate mbaj tjeter jo...!
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare unazash mbani ne gishta ?

S'kam mbajtur ndonjehere unaze apo varese..
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

i ndrroj simbas rrobave ,bizhuteri kuptohet cdo her kam shum..
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

Smbaj fare unaz ne gisht madje skam mbajt ndo nje her nje unaz ne gisht :D
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

mbaj vetem nje, eshte floriri dhe ma kane dhuruar prinderit per 15 vjetorin dhe e mbaj te gishti i kater i dores se djathte :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

Nje sermi tek gishti i 2 i dores se majt, dhe 1 tjeter celiku tek gishti i dyt i dores se djatht.Por 1 her ne jav i vendos kur jam per party , se perdite si mbaj me japin besdi .
 
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?


nje te tille vetem ne gishtin e 4-t te dores se djathte, vetem se eshte pak me e ngushte nga pjesa e brendshme.
e kam blere kur kam marre rrogen e pare ne jeten time :) e s'e kam hequr me nga dora qe nga ajo dite
 
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

Une nuk mbaj unaz dhe se kam ndermend te mbaj ndonjeher.

Nuk pelqej te mbaj unaz.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Cfare unazash mbani ne gishta ?

NUk mbaj pothujse asnjehere,,munde te ve ndonje unaze tip bizhu,..kur dal apo kur kombinoj me noj rrobe,,me shume veres..
Se di me duket sikur me rendojn,,neper duar,,e kam te pamundur ti duroj..:)
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

Mu bene dy unaza...:D Tani kam dhe ate te fejeses, unaza qe vihet ne gishtin e katert te dores se majte, arteria e te cilit eshte e lidhur me zemren...:)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare unazash mbani ne gishta ?

Kam vec nje,ne gishtin e mesit te dores se djathte...E kam dhurate nga prinderit kur kam bere 15 vjec,se heq kurr:)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

Nje unaze mbaj ne dore dhe ajo eshte e fejeses akoma mbaj mend se si me propozoi Gloom te martohesha me te dhe si rra ne gjunje dhe me lot ne sy me tha do martohesh me mua po po cfare ndjesie yes i thashe dhe tak hap kitine dhe nje unaze qe shkelqente jashtmase :D
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

Un nuk maj Unaza as bylyzyk as ore as varse dmth si pelqej asnjeren
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

Nje unaze mbaj ne dore dhe ajo eshte e fejeses akoma mbaj mend se si me propozoi Gloom te martohesha me te dhe si rra ne gjunje dhe me lot ne sy me tha do martohesh me mua po po cfare ndjesie yes i thashe dhe tak hap kitine dhe nje unaze qe shkelqente jashtmase :D

LOL Skane thene kot ,ca ka shpia ta nxjerr femija LOL...

Kritike me vend e jotja i poshter:(...Ne fakt kam dhe unazen tende por meqe kohet e fundit nga shume impenjime kam patur disa kile renia nga pesha,me rri cik e madhe dhe e kam hequr...Skam qejf ta zvogeloj pasi nuk besoj se do rri 20 kile gjithmone,aq me shume eshte dicka e cmuar per mua,nga ana shpirterore them:)...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

Fejese - martese me nje gisht.. Inshallah i mbaj tere jeten :D

12272918_10153273776248526_622125902_n.jpg

Kshu live po mos me shani doren :p, as unazat, Lol
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

Cf durimi. Te shkruash gjysem faqeje vetem per nje pergjigje te thjeshte.


Asnje.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

Keto dy unaza kam qe i mbaj zakonisht, ne shumicen e kohes: 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

Sme pelqejn unazat as varset as bylyzyk vetem nje ore mbaj kur shkoj me pushime :D
 
Titulli: Cfare unazash mbani ne gishta ?

Mbaj ket me pugnale ( si pun thike.. sdi ta perkthej sakt ) te pacciotti sepse e kam fiksim.. pugnalin e kam dhe varese dhe vath dhe nuk i heq kurre.


Pastaj kam unazen e marteses si ky modeli pa gure ( kam gjithmon terror mos bie nga qe sjam e kujdeshme) por ngjyr flori te bardh dhe te verdh ( jo flori roz si ne foto )

Kurse i treti eshte i fejeses... gjithmon flori i bardh.
 
Top