• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Çfarë thotë ngjyra e syve?

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Sytë kafe
Njerëzit me sytë ngjyrë kafe janë njerëzit më të zakonshëm në botë. Personat që kanë këtë ngjyrë të syve njihen si besnikë, të pavarur dhe aventurierë. Këto cilësi i bëjnë njerëzit më sytë ngjyrë kafe liderë të mirë, sepse ata shfaqin fuqi dhe vetëbesim. Një cilësi tjetër që i dallon personat me sytë ngjyrë kafe është dëshira për elegancë, pavarësisht rastit. Ata konsiderohen si përsona shumë të dashur, sepse shpesh ia dalin që t’i bëjnë të tjerët të qeshin.
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Sytë kafe
Njerëzit me sytë ngjyrë kafe janë njerëzit më të zakonshëm në botë. Personat që kanë këtë ngjyrë të syve njihen si besnikë, të pavarur dhe aventurierë. Këto cilësi i bëjnë njerëzit më sytë ngjyrë kafe liderë të mirë, sepse ata shfaqin fuqi dhe vetëbesim. Një cilësi tjetër që i dallon personat me sytë ngjyrë kafe është dëshira për elegancë, pavarësisht rastit. Ata konsiderohen si përsona shumë të dashur, sepse shpesh ia dalin që t’i bëjnë të tjerët të qeshin.
Fiksss! Une them se qenka shume e goditur.

Ja kshu kafe e une:p
 
  • Haha
Reactions: Ivy

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Po kta sikur jane fut ne lekuren tone moj te keqen😝
Booooh sa shume na njofshin🤣🤣
Dhe ta kisha shkrujt une vet, sdo e qendisja aq bukur. Sa me shpesh e lexoj aq me shume dashuroj veten:p lol
 
  • Haha
Reactions: Ivy

lovely

Anëtar i ri
a ka ngel thu ngjyre jeshile pa mbire nen dhe mbi dhe

ja kemi ate barsaleten duam dhe nje cik me sh nga ajo jeshilja

po dhe semafori jeshil ku ka si ai eshte me i leverdisshem se ai me tulipan aty le te kalojne vajzat qe eksitohen duke pa tulipanin ne sfond
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Sytë e kaltërt
Ngjyra e kaltër konsiderohet si ngjyra më unike e syve. Personat me sy të kaltër në fillim janë shfaqur para 10 mijë viteve dhe kushdo që ka këtë ngjyrë të syve, ka një lidhje me stërgjyshërit. Njerëzit me sy të kaltër nuk kanë shumë koncentrim, ndërsa disa kultura i cilësojnë sytë e kaltër si mallkim, ndërsa në disa kultura tjera besohet se largon syrin e keq. Njerëzit që kanë këtë ngjyrë të syve janë shumë atraktivë. Këtyre persona mund tu besohet, sepse janë strateg të mirë të mendimeve.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
me mire lajthi sesa kafe dhe rob i zakonshem lol

Lajthi i kam se i kam lara lara por nuk jam sic na kane pershkru aty siper. ejvallah
 
Top