• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë thotë ngjyra e syve?

Vinjol

Status offline...... KÇK
Sytë e kaltërt
Ngjyra e kaltër konsiderohet si ngjyra më unike e syve. Personat me sy të kaltër në fillim janë shfaqur para 10 mijë viteve dhe kushdo që ka këtë ngjyrë të syve, ka një lidhje me stërgjyshërit. Njerëzit me sy të kaltër nuk kanë shumë koncentrim, ndërsa disa kultura i cilësojnë sytë e kaltër si mallkim, ndërsa në disa kultura tjera besohet se largon syrin e keq. Njerëzit që kanë këtë ngjyrë të syve janë shumë atraktivë. Këtyre persona mund tu besohet, sepse janë strateg të mirë të mendimeve.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
me mire lajthi sesa kafe dhe rob i zakonshem lol

Lajthi i kam se i kam lara lara por nuk jam sic na kane pershkru aty siper. ejvallah
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Une i kam geshtenje po s'qekan ktu :p
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Une per vete i kam Te kalter....... Dmth blu e thelle JO Blu e shplare

:D
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Lovely kap noi gje me dore qe mos te me maresh SYsh :p :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Paramendo me t'ra hise gruja sy gjelber. Sa here zgjohesh naten thu mos ka hy macja nene jorgan :p
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Ska gje Hic Ur welcome
 

Arya

Antar Aktiv
Sytë kafe
Njerëzit me sytë ngjyrë kafe janë njerëzit më të zakonshëm në botë. Personat që kanë këtë ngjyrë të syve njihen si besnikë, të pavarur dhe aventurierë. Këto cilësi i bëjnë njerëzit më sytë ngjyrë kafe liderë të mirë, sepse ata shfaqin fuqi dhe vetëbesim. Një cilësi tjetër që i dallon personat me sytë ngjyrë kafe është dëshira për elegancë, pavarësisht rastit. Ata konsiderohen si përsona shumë të dashur, sepse shpesh ia dalin që t’i bëjnë të tjerët të qeshin.

Ehe, e dijaaaa
 
  • Like
Reactions: NGU

DeliriumMind

System Error
Njerëzit me sy të kaltër nuk kanë shumë koncentrim, ndërsa disa kultura i cilësojnë sytë e kaltër si mallkim, ndërsa në disa kultura tjera besohet se largon syrin e keq. Njerëzit që kanë këtë ngjyrë të syve janë shumë atraktivë. Këtyre persona mund tu besohet, sepse janë strateg të mirë të mendimeve.

Dhe e gjitha kjo per 2 cop sy?
🙄
 

Endrra

VIP
Jeshil si marijuana.. 2% aq jane vetem ne fisin Tim me duket ... te tjerat ja ka fut kot .. sjemi xheloz,,, Mund te jem nevrike e pastaj ndrron dhe ngjyra 😂
Sipas gjendjes shpirterore apo drites behet dhe turqiz 🙄
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Sytë kafe
Njerëzit me sytë ngjyrë kafe janë njerëzit më të zakonshëm në botë. Personat që kanë këtë ngjyrë të syve njihen si besnikë, të pavarur dhe aventurierë. Këto cilësi i bëjnë njerëzit më sytë ngjyrë kafe liderë të mirë, sepse ata shfaqin fuqi dhe vetëbesim. Një cilësi tjetër që i dallon personat me sytë ngjyrë kafe është dëshira për elegancë, pavarësisht rastit. Ata konsiderohen si përsona shumë të dashur, sepse shpesh ia dalin që t’i bëjnë të tjerët të qeshin.

Une nuk jam e zakonshme ne syte e atyre qe me duan...syte e mi marrin nje shkelqim dhe nje nuance tjeter kur shoh ata qe dua, qe i ben ata te vecante :p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Kto jane artikuj me tbo qefin kur morali ne kohe korone eshte pertoke, dhe ngushellon disi lexuesin me ngjyren e syve 🤨

BS
Mos na demoralizo, tlutna☹
 

Tomka

Anëtar i ri
Mos na demoralizo, tlutna☹
Sorry NGU 😛
Por ngjyra e syve me pershkrim nuk perfaqson asgje nese nuk e ke personin perballe ti hedhesh nje shikim drejt e ne sy, aty ndoshta dhe kupton dicka se cfare realisht ke perballe.

Une jam sy kaf, ku here here marrin dhe nuanca te lehta te gjelbert sipas kohes, dhe kur lexova pershkrimin mu duk vetja Alexander the great lol
 

Endrra

VIP
une I kam syte me tbukur
Sorry NGU 😛
Por ngjyra e syve me pershkrim nuk perfaqson asgje nese nuk e ke personin perballe ti hedhesh nje shikim drejt e ne sy, aty ndoshta dhe kupton dicka se cfare realisht ke perballe.

Une jam sy kaf, ku here here marrin dhe nuanca te lehta te gjelbert sipas kohes, dhe kur lexova pershkrimin mu duk vetja Alexander the great lol
ate mendova dhe une ... ta shoh veten ne pasqyre e ti them ,,,prap kta sy ke mi 🙄
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Sorry NGU 😛
Por ngjyra e syve me pershkrim nuk perfaqson asgje nese nuk e ke personin perballe ti hedhesh nje shikim drejt e ne sy, aty ndoshta dhe kupton dicka se cfare realisht ke perballe.

Une jam sy kaf, ku here here marrin dhe nuanca te lehta te gjelbert sipas kohes, dhe kur lexova pershkrimin mu duk vetja Alexander the great lol
Une di se ato me ngjyren blu i kane syte e pisit, kshu kane thene:p
Pastaj une e pelqej kte pershkrim qe kane be ktu, spaskan lene as i gje mangut😝

P.s kaf i kam dhe vet, ne diell behen cik si jeshile, sjemi keq jo:p
 
Top