• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfarë të pëlqen te vetja?

Adrenalina

GoC TiR0né
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

Mua me pelqejn floket dhe kembet e drejta :D
 
Last edited by a moderator:

zhandark

Anëtar i ri
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

me pelqen menyra se si sillem me njerzit qe me rrethojne ..as nuk servilosem ,,as nuk ofendoj ,,as nuk shaj pooooorrr kur me ofendojne apo shajne ska burre nene qe te me mbaje ..behem bisha vete ..me pelqen se nuk rri si mace e ngordhur
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

Do te doja qe dikush te pergjigjesh inteligjenca.....por me sa duket e in via d'estinsione........
 
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

me pelqejn syt e mi.... kembet sepse i kam te gjata te holla dhe te drrejta....( edhe kur shnoshem jan si piperr...sme lejn as me u shnosh tamam),,,
dhe buzetttt ...dhe agresiviteti qe perdor naiher
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

cdo gje e imja me pelqen tek vetja ime....sepse eshte e imja dhe nuk bej dot asgje qe te ndryshoj keshtu me fali perendeia.....hihih
 
Top