• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë të pëlqen te vetja?

Adrenalina

GoC TiR0né
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

Mua me pelqejn floket dhe kembet e drejta :D
 
Last edited by a moderator:

zhandark

Anëtar i ri
Vendndodhja
tirane
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

me pelqen menyra se si sillem me njerzit qe me rrethojne ..as nuk servilosem ,,as nuk ofendoj ,,as nuk shaj pooooorrr kur me ofendojne apo shajne ska burre nene qe te me mbaje ..behem bisha vete ..me pelqen se nuk rri si mace e ngordhur
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

Do te doja qe dikush te pergjigjesh inteligjenca.....por me sa duket e in via d'estinsione........
 
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

me pelqejn syt e mi.... kembet sepse i kam te gjata te holla dhe te drrejta....( edhe kur shnoshem jan si piperr...sme lejn as me u shnosh tamam),,,
dhe buzetttt ...dhe agresiviteti qe perdor naiher
 

cat-woman

Une jam.....
Vendndodhja
athens
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

cdo gje e imja me pelqen tek vetja ime....sepse eshte e imja dhe nuk bej dot asgje qe te ndryshoj keshtu me fali perendeia.....hihih
 
Top