• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfarë të pëlqen te vetja?

Hilarious

Bebw☀️
Staf në FV.AL
Qe kam dashni pa limit per te gjithe...
Gje e mire apo e keqe kjo ? 🤔
Nejse te jet si te jet keshtu jam une dhe I like it 🤗😍
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVer
Krenaria
Kryfortesia
Durimi qe kam
Dashnia qe kam per njerzit

Per paraqitje flm zotit qe jam keshtu si jam pa asnje te mete
 

Darius

DENY IGNORANCE
Aftesine per t'i njohur njerezit qe me rrethojne pa patur nevoje te shpenzoj kohe te gjate me ato.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Shume i embel . Idhtohu ici Ndoshta do kesh me shume chance .:p

Ishte per kte nalt lol ngaterrim teme .

Per vete . Uh sdi.
...veshtire te realizohet ajo gje, nuk jam i tille, nuk akumuloj dot inat, ska cte bej, jam ky qe jam, ne shenje horoskopi Luan, por ne virtualitet nje 🥺🤗😍
 
Top