• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfarë të pëlqen te vetja?

zhandark

Anëtar i ri
mua te vetja vec zeri me pelqen ..imagjino se sa pune me duhet per te bindur veten qe jam nje person normal dhe me te gjitha te mirat te pakten aq sa me ka fal zoti dhe qe jane normale ,,holle holle edhe karakteri im me pelqen por njeriu gjithmone do te ndryshoje per hir te kohes,, te ndryshimeve ,,te pershtatjes nga faktoret e jashtem etj etj etj keshtu qe mbetem vec te pelqej zerin tim te i cili shyqyr zotit nuk me ndryshon ha ha ha
 

augusta b

Antar Aktiv
Po e them me modestine me te madhe.Mendja!

Sa per pamjen e jashtme,me pelqejne kembet.
 
Last edited:

zhandark

Anëtar i ri
te vetja me pelqen qe nuk ma hedh dot njeri per asnje gje dhe kte ma kane thene edhe ata qe jane mundu me ma fut por qe sja kane arrit hic
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

Veshtrimi...shume veta me thone qe i ve ne siklet me ane te veshtrimit! (jo gjithmone pozitivisht)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

gjithka me pelqen por dicka me pelqen mbi te gjitha vendosmeria dhe ate qe dua te them e them se mbaj dot ta pals ne ftyre ate qe mendoj
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

Cfarë të pëlqen te vetja?

Kam dëgjuar më shpesh komplimente për sytë, por dhe për elegancën. Nuk mund të them diçka për veten.komplimente me bejne x kembe,sy e vetull,pa harruar buzet e trasha:D
hmmmmmmmmm nuk jam njeri qe i bej levdata vetes,por them karakteri dhe sinqeriteti:)
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

sinqeriteti eshte nje nga virtytet me te mira qe mund te kete nje njeri
 

T-Ghost

RossoNero
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

:mah
Me pelqen melcia:qesh: , pankreasi LOL dhe gjysemruzulli i majte.:p .Se te djathtit i kam bere:ban:
 
Top