• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë të pëlqen te vetja?

zhandark

Anëtar i ri
Vendndodhja
tirane
mua te vetja vec zeri me pelqen ..imagjino se sa pune me duhet per te bindur veten qe jam nje person normal dhe me te gjitha te mirat te pakten aq sa me ka fal zoti dhe qe jane normale ,,holle holle edhe karakteri im me pelqen por njeriu gjithmone do te ndryshoje per hir te kohes,, te ndryshimeve ,,te pershtatjes nga faktoret e jashtem etj etj etj keshtu qe mbetem vec te pelqej zerin tim te i cili shyqyr zotit nuk me ndryshon ha ha ha
 

augusta b

Antar Aktiv
Mosha
41
Po e them me modestine me te madhe.Mendja!

Sa per pamjen e jashtme,me pelqejne kembet.
 
Last edited:

zhandark

Anëtar i ri
Vendndodhja
tirane
te vetja me pelqen qe nuk ma hedh dot njeri per asnje gje dhe kte ma kane thene edhe ata qe jane mundu me ma fut por qe sja kane arrit hic
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Milano
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

Veshtrimi...shume veta me thone qe i ve ne siklet me ane te veshtrimit! (jo gjithmone pozitivisht)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

gjithka me pelqen por dicka me pelqen mbi te gjitha vendosmeria dhe ate qe dua te them e them se mbaj dot ta pals ne ftyre ate qe mendoj
 

3R1

rremujaxhije:P
Vendndodhja
ne shtepi...
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

Cfarë të pëlqen te vetja?

Kam dëgjuar më shpesh komplimente për sytë, por dhe për elegancën. Nuk mund të them diçka për veten.komplimente me bejne x kembe,sy e vetull,pa harruar buzet e trasha:D
hmmmmmmmmm nuk jam njeri qe i bej levdata vetes,por them karakteri dhe sinqeriteti:)
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

sinqeriteti eshte nje nga virtytet me te mira qe mund te kete nje njeri
 

T-Ghost

RossoNero
Vendndodhja
Korca
Titulli: Cfarë të pëlqen te vetja?

:mah
Me pelqen melcia:qesh: , pankreasi LOL dhe gjysemruzulli i majte.:p .Se te djathtit i kam bere:ban:
 
Top