• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë të pëlqen te vetja?

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
Pse un do e thèm ?

Nejse : kam shpirt te paster dhe Jam vetvetja .
I urrej genjeshtrat .
 

DarkLord

Silence is Golden!
...nuk e dija veten qe isha kaq i embel ☺

Zakonisht me thone: ...i qete, i ftohte, fjale pak, shume serioz, jo shume simental, i eger, i prere, nuk thua kurre Jo dhe Me Fal, mendjemadh, vetem shikimi qe te ben te frikeson...etj.

Mahhh...ketu ne forum nuk kane kete mendim ☺
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Qe kam dashni pa limit per te gjithe...
Gje e mire apo e keqe kjo ? 🤔
Nejse te jet si te jet keshtu jam une dhe I like it 🤗😍
 

NGU

Wild child full of grace 💫
E tera e bera si mrekulli.😆
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Me pelqen kur acaroj te tjeret :p
 

Ledia

🔥Shkodrane tamarrsha 🔥
Krenaria
Kryfortesia
Durimi qe kam
Dashnia qe kam per njerzit

Per paraqitje flm zotit qe jam keshtu si jam pa asnje te mete
 

DarkLord

Silence is Golden!
Aftesine per t'i njohur njerezit qe me rrethojne pa patur nevoje te shpenzoj kohe te gjate me ato.
 

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
Shume i embel . Idhtohu ici Ndoshta do kesh me shume chance .:p

Ishte per kte nalt lol ngaterrim teme .

Per vete . Uh sdi.
 

DarkLord

Silence is Golden!
Shume i embel . Idhtohu ici Ndoshta do kesh me shume chance .:p

Ishte per kte nalt lol ngaterrim teme .

Per vete . Uh sdi.
...veshtire te realizohet ajo gje, nuk jam i tille, nuk akumuloj dot inat, ska cte bej, jam ky qe jam, ne shenje horoskopi Luan, por ne virtualitet nje 🥺🤗😍
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Qe nk heq dore per asgje dhe gjithmone e arrij ate qe dua.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
qe kam sh pasione. po te mundja dhe ne hene do kisha shku.
 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Vetja me pelqen shum.
Noiher e marr inat por nuk i ngel hatrri
 
Top