• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë të pëlqen te vetja?

Desa

Temet Nosce
Që fal, por nuk harroj, kurrë!
Edhe po më ndërpreu në bisedë dikush, e vazhdoj pas gjysmë ore :lol:
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Qe kam nje shpirt te paster😆
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Marre me livdu veten veq sa ma shume po njof te tjeret aq me shume me pelqen vetja. Ama vetja kur nuk del nga vetja se hove, hove e urreje.
 

Katil

Antarë i Respektuar
Përzgjedhja e ushqimit tim të preferuar patjetër,sbesoj se duhet ta them.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ky meraku i mengjesit per ta pire kafen vetem, fillikat vetem.
 
Top