• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë të pëlqen te vetja?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
po po ama kemi problem me perdoruesin e password-it tend lol lol
Ajo nuk eshte xheloze.
Me do te miren time dhe lumturine time e vendos mbi cdo gje.
I cik problem do jete e dashura qe kam ne fv.
Asaj sdi tja bej.
Lere fare se ajo eshte me keq se @Hilarious , kjo me gershere ajo rri me sopate ne dore.
U prish plani 😕
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Tek vetja me pelqe inati/nervi kur me kap 😝
 
Ç'do gje , si mashkull Alfa qe jam
jam qenie perfekte, pa asnje te mete
une jam me i miri lol
 
Arrij te gjej pothuajse gjithmone castin dhe rastin per tu ushqyer me pak adrenaline, madje edhe ne momente dhe vende te papershtatshme kam aftesine te cliroj adrenaline pa levizur fare nga vendi 😁
 
Top