• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë të pëlqen te vetja?

Passion

Antarë i Respektuar
Vecse shoket i zgjedh ma t'mire se vetja.Me t'paren qe testoj qe dalin ndryshe,me cepin e kepuces se kembes se djathte i shtyj,jo majen e kepuces se eshte tip vleresimi,por fundin e kepuces. ;)

A eshte e dhimbshme ??
Po!
Por del per mire,se filtrat per filtrim jane.
 

Passion

Antarë i Respektuar
Gustoja ime ne veshje. :emoji_yum:

I hedh kemishat mbi krevat te perhapura,edhe mendohem deri sa bej nje zgjedhje. :emoji_yum:

E aftesia per te qetesuar (teksa degjoj se tek dyzetat po me ben merak ). :emoji_yum::emoji_yum:
 
  • Like
Reactions: Ivy
Top