• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë të pëlqen te vetja?

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Barku si kurriz breshke qe kam bo keto dit ne paljester.. :D :p
 

Mogli

🇦🇱
Jo keshtu se smbahem une,per te miren temde e kam.Mos me meso keq se do te te grij nga leket.Le te duhemi keshtu sic duhemi ne my Mogli😛🤣🤣🤣
Pa merak vec ca do hajme nga leket tuja se une skam....vec nese mban me shit naj veshk hahahaha
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Qe ja njoh pikat e forta mire, edhe mangesite sigurisht.
Njohja e vetes me ben te jem me kembe ne toke, dhe e vertete ne cdo gje.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Buzeqeshjen. Sec ma zbukuron fytyren 🤩
 

Bebw

Boço🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Kur bej sikur skuptoj kur me kundervihen per te me merzitur dhe i sheroj me dashuri dhe buzeqeshje,dhe nuk mbaj inate me asnje 🤗
 
Top